п`ятниця, 26 квітня

Чому львів’яни можуть отримувати великі рахунки за гарячу воду. Роз’яснення

Відповідно до нової методики нарахувань за гарячу воду, різницю між показами загальнобудинкового лічильника і сумою усіх квартирних лічильників розподіляють між мешканцями будинку. Якщо хтось з будинку не має квартирного лічильника, то всю різницю автоматично нараховують таким квартирам. Про це повідомили в ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

Джерело: Tvoemisto.tv.

З грудня 2021 року Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ввело в дію нову методику нарахувань за гарячу воду. Ця методика діє на всій території України.Однак у Львові її почали застосовувати з березня 2022 року. До цього часу була пророблена велика робота з встановлення загальнобудинкових лічильників та взяття на абонентський облік індивідуальних лічильників мешканців, кажуть в ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

«Коли методика запрацювала на практиці, почали виникати непоодинокі ситуації по всій країні, коли мешканцям, які не мають квартирного лічильника, надходять великі нарахування. Так, якщо у будинку є мешканці, які довгий час не подають показів, або мешканці, які «крадуть» гарячу воду, то мешканці без лічильника змушені платити за них», – йдеться в повідомленні.

За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, станом на сьогодні 99% споживачів теплоенерго мають індивідуальні квартирні лічильники на гарячу воду. А загальнобудинкові встановлено у 85% споживачів теплоенерго. Тож усіх, у кого ще немає лічильника, закликають його встановити, щоб не переплачувати.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: