28 червня у Львові відбулося урочисте богослужіння з нагоди 25-річчя візиту святого Папи Римського Івана Павла ІІ в Україну. Архиєрейську Божественну Літургію провели на площі перед храмом Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові — символічному місці, де у 2001 році понтифік особисто зустрічався з українською молоддю.
Богослужіння очолив Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у співслужінні Синоду Єпископів УГКЦ. Серед учасників — Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Вісвальдас Кульбокас, який молився разом із духовенством та вірянами. У заході також взяли участь представники обласної та міської влади, пише Суспільне.
У своєму зверненні до присутніх Блаженніший Святослав підкреслив, що ювілей є важливою нагодою переосмислити духовне послання Папи, яке свого часу справило глибокий вплив на Україну та не втрачає своєї актуальності досі.
Предстоятель УГКЦ нагадав про ключові заклики понтифіка: не миритися з посередністю, дорожити свободою, яка невіддільна від особистої відповідальності, жити відповідно до Божих заповідей та власними вчинками будувати майбутнє своєї держави. Про це повідомила пресслужба Львівської обласної військової адміністрації.