Неділя, 28 червня

Четверть століття після візиту Івана Павла ІІ: у Львові відслужили Архиєрейську Літургію на місці зустрічі понтифіка з українською молоддю

28 червня у Львові відбулося урочисте богослужіння з нагоди 25-річчя візиту святого Папи Римського Івана Павла ІІ в Україну. Архиєрейську Божественну Літургію провели на площі перед храмом Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові — символічному місці, де у 2001 році понтифік особисто зустрічався з українською молоддю.

Богослужіння очолив Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у співслужінні Синоду Єпископів УГКЦ. Серед учасників — Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Вісвальдас Кульбокас, який молився разом із духовенством та вірянами. У заході також взяли участь представники обласної та міської влади, пише Суспільне.

У своєму зверненні до присутніх Блаженніший Святослав підкреслив, що ювілей є важливою нагодою переосмислити духовне послання Папи, яке свого часу справило глибокий вплив на Україну та не втрачає своєї актуальності досі.

Предстоятель УГКЦ нагадав про ключові заклики понтифіка: не миритися з посередністю, дорожити свободою, яка невіддільна від особистої відповідальності, жити відповідно до Божих заповідей та власними вчинками будувати майбутнє своєї держави. Про це повідомила пресслужба Львівської обласної військової адміністрації.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.