Понеділок, 22 липня

Черги та платний вхід: на околиці Львова молоде подружжя відкрило Дім єнотів (відео)

Пара купила 5 єнотів, а нещодавно ще народилось троє пухнастиків.

Погодувати, побавитися, зробити селфі й навіть зняти стрес тепер можна, на околиці Львова, де молоде подружжя відкрило Дім єнотів. Щоби потрапити туди, люди записуються в чергу і платять 120 гривень за годину.

Господарі екзотичних тварин таке захоплення єнотами пояснюють просто – спілкування з пухнатиками заряджає людей позитивом і радістю, йдеться в ТСН.19.30.

Лялька, Мишка, Лисичка, Сірко і Степашка. Купити одразу п’ятьох єнотів на всі гроші, подаровані на весілля, було справжньою авантюрою, розповідає подружжя. Поки тварини були малі, тримали їх у домі, коли стало тісно – побудували на подвір’ї вольєр.

«Це вже банда єнотів, які живуть своїм життям і ти в них як обслуговуючий персонал, прийшов дав їсти, помив за ними, там прохи побавив їх», – каже Андрій.

Вони наче діти – розповідає власниця єнотів – потребують багато любові, уваги, а ще терпіння. «Він всюди сує ручки, він відкриває шухлядки, може відкрити краник будь-який. В нього інтелект від п’ятирічної до восьмирічної дитини», – додає Руслана. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.