Вівторок, 21 травня

Черги до травмпунктів: у львівських лікарнях зросла кількість звернень через ожеледицю

За три дні негоди у травмпункти Першого медоб’єднання Львова звернулись близько 130 людей, які травмувались через ожеледицю. У двох лікарнях об’єднання фіксують черги до травмпунктів. Люди звертаються із переломами рук та ніг, струсом мозку та різними забоями. Про це повідомили лікарі-травматологи Першого ТМО Львова — пише Суспільне.

У лікарні на вулиці Миколайчука – черга у травмпункт. Лікар оглядає пацієнта Романа Параду, який під час падіння травмував ногу.

“Ожеледиця, підвернув ногу, руки тримав в кишенях. Раджу всім тримати руки не в кишенях і робити маленькі кроки, щоб не пошкодити собі кінцівки”, — каже Роман Парада.

Травмований Роман Парада
Травмований Роман Парада. Суспільне Львів

У черзі з рентген-знімком чекає Ірина Ситко. Жінка травмувала ногу, коли займалась домашніми справами на подвір’ї.

“Підмерзло і дощ. Тільки-но стала одною ногою і вона поїхала, вивернула ногу і вже ледве стала. Ще на старості треба такої біди! Та то треба так вважати, бо зараз така дорога нездала”, — каже Ірина Ситко.

Черга до травмпункту
Черга до травмпункту. Суспільне Львів

Травматолог Андрій Ісаков каже, впродовж трьох днів, відколи у Львові снігопади та ожеледиця, у лікарню звертаються багато людей після невдалих падінь.

“Через ожеледицю звертаються із важкими травмами, є і легкі травми, різноманітні. Здебільшого, це руки і ноги ламаються, променеві кістки в типовому місці, є важкі переломи гомілки, обидві кістки гомілки, от досить таки важкі травми. Є достатній напилив, не маємо часу, коли присісти”, — каже Андрій Ісаков.

Медики надають допомогу травмованим
Медики надають допомогу травмованим. Суспільне Львів

Аби уникнути травм та не потрапити до лікарні, лікарі радять подбати про зручне і не слизьке взуття.

“Люди, якщо вони йдуть по слизькій поверхні, треба, щоб вони руки витягнули із кишень, тоді буде опора, бо як падають, то можуть вдаритися головою, кінцівками, це все пом’якшує падіння”, — каже лікар-травматолог Олег Татунчак.

Лікар-травматолог Олег Татунчак
Лікар-травматолог Олег Татунчак. Суспільне Львів

Якщо ви травмувалися і симптоми не минають — потрібно якнайскоріше звернутися до лікаря.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.