Через Львів курсує модернізована електричка. Фото «до» і «після»

Електропоїзд №7246, що перевозить пасажирів на напрямку Львів – Трускавець – Львів, кардинально відремонтували та зробили зручним для пасажирів.

електропотяг укрзалізниці

Роботи з модернізації виконувалися на ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод». Ще один паралельно відремонтований електропоїзд – №668, що забезпечує перевезення пасажирів на напрямку Фастів – Ворожба – Фастів, пише tvoemisto.tv.

Як інформує прес-служба Укрзалізниці, під час проведення модернізації змінюється не лише інтер’єр та екстер’єр поїзда, а й проводиться низка технічних удосконалень. Зокрема, в електричках замінюються деякі деталі та агрегати на сучасні. Також встановлюється сучасне світлосигнальне обладнання на головних вагонах, електронні маршрутні вказівники на лобових частинах головних вагонів та інше електрообладнання.

«У модернізованих електричках встановлені нові герметичні вікна з сонцезахисними ролетними шторами. Сидіння – також абсолютно нові й тому більш зручні. Відремонтовані системи вентиляції пасажирських салонів вагонів та кабін машиністів. У ході ремонту всі нагрівальні елементи та вентиляційні агрегати замінено. Завдяки цьому поїздки електричкою будуть більш комфортними та приємними», – розповів член правління ПАТ «Укрзалізниця» Сергій Михальчук.

За 8 місяців 2017 року капітальним ремонтом та модернізацією з подовженням терміну служби оновлено 8 складів електропоїздів (40 секцій). До кінця року залізничники таким чином оновлять ще 8 складів. Такий ремонт рухомого складу дозволяє залізничникам економити кошти галузі. За словами Сергія Михальчука, виконання капітального ремонту однієї секції електропоїздів, яка складається з двох вагонів коштує близько  8,7 млн грн. А вартість нового електропоїзда при нинішньому курсі валюти складає 440-450 млн грн.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.