Через ділянку зятя Дубневича ДБР повідомило про підозру посадовцю Держгеокадастру

Працівники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру заступнику начальника Головного управління Держгеокадастру Львівської області.

Як повідомляє відомство, посадовець спільно з іншими махінаторами вирішив трохи заробити на землі, яку за проєктною документацією планувалось використати для будівництва дороги.

Як уточнили «Наші гроші. Львів» в ДБР, мова йде про 1,9 га, де мало бути продовження львівської вулиці Володимира Вернадського, що з’єднувала б Сихів зі стадіоном «Арена Львів» і вулицею Стрийською.

Вулиця Вернадського тепер “впирається” в ділянку зята Дубневича

У розслідуванні «Наші гроші. Львів» «Дубневичі перейшли дорогу» ми розповіли, що Головне управління Держгеокадастру у Львівській області 12 березня 2021 року видало наказ про виділення цієї ділянки учаснику АТО Олегу Дідуху. А вже у квітні землю у нього купив Тарас Колодій, зять голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича.

Сам Олег Дідух розповів «Наші гроші. Львів», що не бачив ні наказу, ні ділянки, ні самого Колодія.

«Я продав право на отримання ділянки. Я написав довіреність на людину, яка далі займалась цією справою, – розповів він. – Ну, я б взагалі не отримав ніякої земельної ділянки. Я з 19-го року не можу отримати ні під що – мені весь час відмовляють. Тому коли запропонували продати, я й погодився. Не вийшли б на мене, то запропонували б комусь іншому».

У своєму релізі ДБР повідомляє таке:

«Спочатку майже два гектари землі на території Солонківської сільської ради безоплатно передали у власність підставній особі – пільговику. Але вже через десять днів після реєстрації права власності цю ділянку пільговик продав ушестеро дешевше від реальної вартості родичу голови одної з ОТГ на Львівщині. Реальна вартість ділянки становила майже 12 млн грн».

За даними ДБР, землю планували продати далі громаді Львова, але вже за реальною ціною під будівництво дороги. На момент публікації цієї новини ділянка все ще належить Тарасові Колодію. Нагадаємо, Пустомитівський районний суд Львівської області заборонив вчиняти будь-які реєстраційні дії з цією ділянкою у рамках позову Львівської міської ради. Місто хоче скасувати відповідний наказ Головного управління Держгеокадастру у Львівській області про надання землі. Розгляд справи ще триває.

Zaxid.net повідомляє, що підозрюваним посадовцем Головного управління Держгеокадастру Львівської області є Василь Собко. Йому вже повідомили про підозру у перевищенні службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365 КК України), відсторонили від посади і обрали запобіжний захід – нічний домашній арешт.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.