Вівторок, 21 березня

Частину вулиці Шевченка у Львові відкрили для проїзду

Від сьогодні, 21 лютого, для проїзду приватного транспорту відкрили чергову ділянку вул. Шевченка – від вул. Яцкова до вул. Бортнянського. Наразі відкрили лише праву смугу, а ліву сторону відкриють через два тижні. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР — передає Tvoemisto.tv.

Фото: Роман Балук

На цій ділянці дороги облаштували нижній шар асфальтобетону, а два верхніх шари постелять у весняний період. Також від сьогодні водії можуть їздити перехрестям вул. Шевченка-Яцкова. 

«Сьогодні відкрили для проїзду перехрестя вулиць Яцкова — Шевченка, смугу руху від вул. Яцкова до вул. Бортнянського в одному напрямку (праву сторону), та виїзд з вул. Бортнянського на вул. Шевченка через вул. Юнаківа. Таким чином проїзною вул. Шевченка стала на відрізку від вул. Залізничної до вул. Бортнянського. Відповідно до тимчасової схеми організації дорожнього руху від вул. Яцкова до вул. Бортнянського відкрили для проїзду одну смугу – праву сторону», – розповів Микола Власюк, директор ЛКП «Львівавтодор».

За його словами, через два тижні плануємо відкрити ліву сторону. Зараз там завершуємо роботи з облаштування заїзду на вул. Скляну. Відтак через два тижні від вул. Бортнянського до квазікільця всі заїзди з вул. Шевченка на бічні вулиці будуть відкриті для проїзду.

Станом на сьогодні на вул. Шевченка залишиться відремонтувати ще відрізок протяжністю 120 м від вул. Бортнянського до вул. Ярослова Мудрого. Як наголошує Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, цю ділянку, а відтак всю вул. Шевченка, мали б завершити ремонтувати до кінця травня цього року.

«Компанія «Онур» активно працює. Вони облаштовують колектор, водопровідну мережу та проводитимуть переключення мереж. Проклали вже приблизно 66 м колектора. Після заміни всіх комунікацій будуть проводитися роботи з облаштовування дорожнього покриття. Та це все виконуватимуть за наявності відповідних погодних умов. Орієнтовний час завершення ремонту на вул. Шевченка – це включно травень місяць цього року», – розповіла Ірина Маруняк.

За її словами, щодо планів ремонтних робіт на цей рік, то мають завершити роботи біля підпірної стінки на вул. С. Бандери, громадський простір на вул. Чупринки-Бандери, облаштувати доріжки для маломобільних груп на вул. Орлика. Щодо ремонту інших доріг буде відомо після того, як сесія ухвалить бюджет розвитку.

Нагадаємо, що від початку воєнного стану в Україні усі підрядні організації призупинили виконання будівельних робіт, реконструкцій, капремонтів, які мали продовжитися, розпочатися чи завершитися на різних вулицях Львова. Однак на початку травня минулого року підрядник вирішив відновити ремонт вул. Шевченка. На той час там зроблено було вже 80% із запланованого у третьому етапі реконструкції вул. Шевченка – на ділянці від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної. Вартість робіт становить 186,6 млн грн. Їх проводить ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».​ 

Попередні два етапи реконструкції цієї вулиці завершили, роботи на ділянці від вул. Хорватської до вул. Ярослава Мудрого виконали за 58,8 млн грн, а першу частину реконструкції вулиці Шевченка, квазікільце на Залізничній та Левандівській, відкрили 13 серпня 2020 року. Цю ділянку відремонтували за майже 90 млн гривень.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.