Частину центру Львова закриють для руху автомобілів. Схема

Частину проспекту Свободи і вул. Дорошенка в центрі Львова закрить для руху приватних автомобілів, дозволивши лише рух громадського транспорту.

проспект Свободи

Відповідне рішення у середу, 24 травня, ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху. Згідно із затвердженою схемою, буде заборонений рух приватних автомобілів на ділянці вул. Дорошенка від просп. Свободи до вул. Банківської. Тут в обидва боки зможе проїхати лише громадський транспорт.

На закриту для приватних автомобілів ділянку вул. Дорошенка перенесуть зупинку громадського транспорту, який їде в напрямку від центру. Зупинку облаштують там, де вона вже була кілька років тому. Таким чином, обидві зупинки (в центр і з центру) будуть розташовані одна навпроти іншої.

На іншій ділянці вул. Дорошенка (від вул. Банківської) рух автомобілів буде дозволений лише в напрямку від центру до вул. Бандери, а громадського транспорту – в обох напрямках.

Проїхати з просп. Свободу до вул. Бандери автомобілі зможуть по вул. Гнатюка та Листопадового Чину.

Закриють для приватних автомобілів і невелику ділянку з трамвайними коліями на просп. Свободи, відтак, авто не зможуть розвертатися через цей відтинок.

Після впровадження змін від вул. Гнатюка до вул. Підкови буде дозволений проїзд лише громадського транспорту, а в протилежному – приватних автомобілів у дві смуги.

Крім того, змінять смуги руху на повороті з вул. Коперника на просп. Свободи так, щоб автомобілі, які повертають з вул. Коперника, не перетинались з транспортом, який їде з Галицької площі.

проспект Свободи схема зміни дорожнього руху

проспект Свободи схема зміни дорожнього руху

Впровадити змінену схему руху мають після виготовлення необхідних знаків

Джерело

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.