Понеділок, 22 квітня

Частина Тракту Глинянського у Львові стане односторонньою

На частині Тракту Глинянського, вулицях Голинського і Ромоданівській змінять схему руху транспорту. Схема буде експериментальною і діятиме до грудня 2017 року. Відповідне рішення у вівторок, 19 вересня, ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху.

«Зараз вул. Голинського є односторонньою в напрямку до Личаківської, а Ромоданівська – в протилежному напрямку. Але Ромоданівська є досить вузька, Голиньского – набагато ширша. Тому є пропозиція розвернути ці вулиці і створити своєрідне квазікільце», – розповів спеціаліст управління транспорту Львівської міськради Костянтин Баранюк, пише zaxid.net.

Нова схема руху, яку погодила комісія

Нова схема руху, яку погодила комісія

Відтак, комісія вирішила зробити односторонньою вул. Тракт Глинянський на ділянці від вул. Козацької до Личаківської, а також розвернути односторонні вулиці Ромоданівську та Голинського. Рух транспорту по вул. Ромоданівській буде дозволений в напрямку до вул. Личаківської, а по вул. Голинського – до вул. Тракт Глинянський.

Нова схема руху, яку погодила комісія

Експериментальна схема, яку впровадять на вул. Тракт Глинянський, Ромоданівській і Голинського

Таку схему впровадять після того, як Личаківська райадмністрація встановить відповідні знаки. Діятиме схема в тестовому режимі до грудня 2017 року. Після цього комісія має вирішити, впроваджувати цю схему на постійній основі, чи вносити до неї зміни.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.