п`ятниця, 31 березня

Британець планує велосипедом проїхати з Лондона до Львова, щоб зібрати кошти на розмінування

Генеральний директор компанії Cast From Clay Том Хашемі хоче проїхати на велосипеді через всю Європу, щоб зібрати кошти на розмінування території України. У такий спосіб він має на меті зібрати кошти для розмінування території України.

Джерело: Tvoemisto.tv з посиланням на пресслужбу ЛМР

«Я збираюсь у велозаїзд з Лондона до Львова. Це близько 2000 кілометрів. Робитиму це для того, щоб зібрати кошти на розмінування української території. Моя компанія працює і в Лондоні, і у Львові, тому такий маршрут є невипадковим. Впродовж року великої війни ми неодноразово підтримувати Україну: донатили кошти, висилали медикаменти. Велозаїзд – це ще один крок, який я можу і хочу зробити для України. Моя ідея має кілька цілей. Перша – зібрати 20 тисяч фунтів, що достатньо, щоб видалити близько 40 нерозірваних мін, снарядів і уникнути шкоди, яку вони можуть завдати. Ці кошти збирають через фандрайзингову платформу (вже є половина суми)», – сказав Том Хашемі.

Велосипед, яким він буде їхати з Лондона до Львова і назад, буде розфарбований в кольори українського та британського кольорів. Поїздка розпочнеться 28 квітня. Том планує подолати цю відстань за 14 днів.

Нагадаємо, польський волонтер Павел Адамєц на велосипеді привіз ліхтарики для львівських школярів. Він пробув у дорозі 26 годин.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.