Близькі львів’янина, який впав з мосту на Княгині Ольги, будуть доводити злочинну недбалість комунальників

Друзі трагічно загиблого Геннадія Нечая, який впав з мосту на вулиці Княгині Ольги розповіли, що будуть судитися, щоб довести недбальство працівників, яке призвело до смерті.

Про це Роман Свідерський та Соломія Масюк, друзі покійного Геннадія Нечая повідомили в прямому ефірі програми “Народне Толк-Шоу” на телеканалі NTA — пише Вголос.

31-річного львів'янина за нез'ясованих обставин збив поїзд - ZAXID.NET

“На разі основна версія смерті – це те що Геннадій йшов і просто впав. Як тільки закінчаться всі похоронні процедури, ми звернемось до адвокатів і будемо судитися. Це не вина лише керівництва, а й халатності самих працівників. Як часто я бачу, що після виконаних робіт, залишається безлад і сміття, а це небезпека для містян. Така недбалість дуже поширена і небезпечна”, – розповів Роман.

Друзі Геннадія засмучені й байдужістю слідчих органів. З їхніх слів, справу “передають з рук в руки”, а інформацію не надавали навіть найближчим родичам.

“В той день, я бачила Гєну. Він був у доброму настрою, їхав на якусь зустріч. Наші спільні друзі, які бачили його пізніше, всі кажуть – з ним все було добре. Він любив гуляти вночі, тому і вертався пішки додому по мосту. На мості не було опори. Нічого крім піску й калюжі. Мені сумно про це говорити, але слідчі просто передавали цю справу з рук в руки. Ми зв’язались й з іншими постраждалими від халатності працівників. Як виявилось ми не одні постраждали від халатності комунальних працівників. Тепер на мості є жовта сітка, якби ж вона була раніше…”, – поділилась Соломія, подруга.

Раніше, 31-річного Генадія Нечая знайшли ще живим на колії під мостом 2 жовтня: чоловіка переїхав потяг. Як припустили друзі Генадія, радше за все, він впав з мосту, коли вночі повертався з роботи: на той період зі шляхопроводу зняли перила. Десять днів за його життя боролися медики, але врятувати не змогли. 12 жовтня чоловік помер.

Варто нагадати, що ремонт шляхопроводу над залізничною колією на вул. Княгині Ольги у Львові триває близько місяця. Втім за цей час на мості вже трапилися чотири ДТП. Також тут, за досі нез’ясованих обставин, загинув молодий чоловік.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.