Бізнесу Львівщини за десять місяців 2015 року проведено 139 фактичних перевірки щодо діяльності у сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами

За 10 місяців 2015 року підрозділом управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Львівській області проведено 139 фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, в тому числі проведено 6 фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. За результатами перевірок до платників застосовано фінансові (штрафні) санкції на загальну суму 2 083,8 тис.грн., з них термін сплати не настав на суму 36,12 тис.грн., оскаржується в судових інстанціях різного рівня на суму 1 458,0 тис.грн. Узгоджена сума податкових зобов`язань донарахованих фінансових санкцій становить 589,7 тис.грн., з якої сплачено до бюджету 345,6 тис.грн., або 58,6 відсотка.

Крім того, проведено 6 позапланових документальних перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю бензином, іншими нафтопродуктами та газом, за результатами яких донараховано 6 644,7 тис.грн. акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

ДПІ (ОДПІ) у містах та районах області проведено камеральні перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю бензином, іншими нафтопродуктами та газом, за результатами яких донараховано 2 049,7 тис.гривень.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.