Бізнесмен купив будинок для багатодітної сім’ї – і ні грама дешевого піару!

1055
На фото Марія Ракус із трьома донечками (решта вдома) на сходах свого нового будинку Мрії, яка збулася. 
На фото Марія Ракус із трьома донечками (решта вдома) на сходах свого нового будинку Мрії, яка збулася. 

Дива стаються! Але це лише художній вислів. Насправді це не диво, це звичайна природна реакція духовно здорової людини – поділитися тим, що у тебе в надлишку, з тим, у кого цього дуже бракує і хто на це заслуговує.

І при цьому не тиражувати свій вчинок в інформаційному просторі.

Здавалось б, як просто, а така рідкість! Я про невідомого бізнесмена, який купив багатодітній родині із села Куровичі (Львівська обл.) будинок. Марія Ракус зі своїми сімома донечками жила у крихітній квартирці 22 кв. м. Ви не уявляєте, який у неї порядок! Це талант домашнього менеджменту! Не кожен так зможе. Структурувати одяг для сімох дітей у маленькій кімнаті – то космос.

На Львівщині заможний хлопець купив будинок багатодітній сім'ї

Сергій прочитав про родину в газеті. Приїхав у гості до Марії, переконався, що вона доглядає за дітьми, що вона хороша мати, і купив їй будинок. Вартість побажав залишити в таємниці. Коли прийшов до сільради поцікавитися, які є будинки на продаж, то її секретар Ірина Бундза подумала, що чоловік жартує. Із усіх будинків він обрав найкращий і радився із Марією, чи їй підходить.

Читайте: На Львівщині заможний хлопець купив будинок багатодітній сім’ї

Будинок уже оформлений на Марію Ракус. Ще триває ремонт. Його робить Сергій за свої кошти. Облаштовує ванну, туалет всередині будинку і замовив частину меблів. Марія так і не знає його прізвища! Вдумайтеся – Марія не знає. Не те, що село, місто, район, область…

 

Це справді сприймається як диво на фоні дешевого піару крутих дядьків на дитячих пісочницях. Ми з колегами недавно жартували, що скоро достойники дитячі пісочниці відкриватимуть і кликатимуть журналістів, щоб зняли, як вони перерізають стрічку між бордюрчиками тієї пісочниці…

А тут милосердя у чистому вигляді і згідно з християнською формулою: нехай ліва рука не знає, що робить права…

На фото Марія Ракус із трьома донечками (решта вдома) на сходах свого нового будинку Мрії, яка збулася. 

Віка Балицька, facebook