Бійців АТО у Львові запрошують на тренінг «Серце воїна»

53e0e44342da810-11 вересня відбудеться 1 рівень тренінгу посттравматичного росту спільноти ветеранів, де гідно і з пошаною приймають бійців АТО і їх бойовий досвід – «Серце Воїна». Участь у тренінгу – безкоштовна.

Під час тренінгу дізнаєтесь:

– що відбувається з психікою в умовах війни та миру;

– що робити, щоб війна пішла з твого тіла та твоїх думок;

– як зміцнити власну психологічну стійкість;

– як розкрити власні можливості;

– як набути сил та впевненості у собі.

Навчитесь:

– керувати своїми емоціями;

– конструктивно вирішувати конфлікти;

– долати роздратування, тривогу, безсоння;

– використовувати свій бойовий досвід для розвитку

– будувати добрі відносини з близькими, розуміти свої рідних та надавати їм підтримку.

«Поки я воював, то вважав, що суспільство змінилося, але навколо я побачив байдужість та нерозуміння. Мій світ розділився на чорне та біле, на своїх і чужих. Я добре знаю, що таке безсонні ночі, напади люті, роздратування та відчай. Я втратив пристрасть до того, що було для мене важливим до війни. Війна неодмінно закінчиться, бо ми в ній переможемо, але як мені здобути мир для себе зараз, щоб будувати нову країну? Багато питань у мене. Багато питань у моїх побратимів», – каже боєць АТО.

Автор тренінгу – Дітте Марчер, директор Інституту Бодинаміки (Данія), громадський діяч, правозахисник, тілесно-орієнтований психотерапевт із багаторічним стажем. Впродовж 20 років Дiтте співпрацювала з миротворчими силами ООН, організацією «Лікарі без кордонів» на Близькому Сході, у країнах колишньої Югославії та Африки як психолог та спеціаліст із розв’язання конфліктів. Наразі заснувала у Данії реабілітаційну програму для військових, що потерпають від наслідків психологічних травм, отриманих під час бойових дій у гарячих точках планети.

За детальною інформацією звертайтеся у Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій. Контактні телефони: 0679628325; 0634346546; 0507887238 – Юлія.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: