Понеділок, 17 червня

Біля студмістечка «Львівської політехніки» зведуть 4-поверховий будинок з паркінгом

На вул. Бойківській у Львові на місці закинутого приватного будинку збудують 4-поверхове житло з вбудованим паркінгом. Відповідні містобудівні умови та обмеження затвердив виконком Львівської міськради на засіданні 23 січня.

Джерело: ZAXID.NET.
Зараз на місці майбутньої 4-поверхівки розташований закинутий приватний особняк

Йдеться про забудову кількох земельних ділянок загальною площею близько 0,15 га на вул. Бойківській, 28 та 28а. Зараз більшість території пустує, а невелику її частину займає напівзруйнований будинок.

«Будинок буде розташований у різних рівнях двома об’ємами, кожен із яких 4 поверхи так, як це дозволено в зоні Ж-1», – повідомив під час засідання виконкому головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

У 4-поверховому будинку облаштують 21 квартиру, а дворівневий підземний паркінг вміщатиме 20-22 місця. Гранична висота будинку не має перевищувати 18 м.

Візуалізація будинку

У 2016 році містобудівні умови та обмеження на будівництво індивідуального житлового будинку на вул. Бойківській, 28-28а отримала Олена Балашова. У 2019 році депутати ЛМР надали їй одну з ділянок в оренду на 10 років. Тепер же ця ділянка, згідно з даними кадастрової карти, перебуває в приватній власності.

Житло будуватиме ТОВ «Резерв Плюс». Представник забудовника під час засідання виконкому зазначив, що компанія уклала з міськрадою меморандум про те, що ТОВ «Резерв Плюс» у межах пайового внеску фінансуватиме розвиток соціальної, транспортної та інженерної інфраструктури міста.

Згідно з даними YouControl, ТОВ «Резерв Плюс», належить до групи компаній «Інтергал-буд» народного депутата 5-8 скликань Володимира Зубика. Ця ж компанія купила дитячий диспансер на вул. Драгоманова й будує житловий комплекс Milltown на вул. Лемківській, 9.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.