Біля шкіл та дитсадків Львова облаштують відеоспостереження

Встановлення відеонагляду за навчальними закладами дозволить моніторити проблемні місця і скеровувати туди представників «Муніципальної дружини» або ж поліції.

kamera2Про це під час дискусії «Як гарантувати безпеку дітей біля шкільних та дошкільних закладів Львова?» повідомила Наталя Клочко, cпеціаліст із питань дошкільної освіти управління освіти департаменту гуманітарної політики.

За її словами, наразі всі школи і садки Львова мають зовнішнє освітлення. А наступного року в управлінні освіти проситимуть виділити гроші з бюджету на облаштування відеоспостереження.

Щодо вартості таких камер, то вона залежить від функціональності.  Звичайні коштують близько 5-ти тисяч гривень.  А за камеру, яка обертається 360 градусів, треба заплатити близько 20-ти тисяч гривень.

За словами юриста «Муніципальної дружини» Віктора Камінського, вони цілком підтримують таку ініціативу. «Було б добре, якби після встановлення відеоспостереження у навчальних закладах нам надали доступ до цих камер, щоб місто могло повністю брати на себе відповідальність за безпеку дітей. У такий спосіб на одному моніторі буде зведена інформація з усіх закладів»,  – каже Віктор Камінський.

Відтак, після встановлення відеонагляду за навчальними закладами можна буде моніторити проблемні місця і скеровувати туди представників «Муніципальної дружини» або ж поліції.

Патрульні також зацікавлені в отримані такої інформації. За словами шкільного офіцера Тетяни Капись, до них надходить небагато звернень про те, що біля шкіл чи садків збираються наркомани або ті, що випивають. Однак, про певні локації їм відомо, зокрема це школа №7 на вулиці Богдана Хмельницького, де неподалік розташований Наркологічний диспансер.

Також учасники дискусії закликали львів’ян бути активними і повідомляти про підозрілих осіб, що випивають або проводять вільний час в інший дивний спосіб поблизу навчальних закладів.

Нагадаємо, нещодавно у Львові 4-річний хлопчик знайшов використаний шприц на території дитячого садка «Арніка». Наразі приймає профілактичні препарати від ВІЛ-інфекції.

Джерело: tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.