п`ятниця, 21 червня

Біля Шевченківського гаю побудують спортивно-оздоровчий комплекс і готель. Візуалізація

Поблизу Шевченківського гаю, на вул. Мучній, 32, планують звести спортивно-оздоровчий комплекс з готелем. Питання про видачу містобудівних умов та обмежень на їх будівництво погодив 28 серпня виконавчий комітет Львівської міськради.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Зокрема, на земельній ділянці площею 0,64 га, що на вул. Мучній, 32, спорудять два корпуси спортивного центру з готельними номерами. Містобудівні умови та обмеження на будівництво спортивно-оздоровчого комплексу з апарт-готелем отримало ТзОВ «Західенергомонтаж». 

Одна будівля матиме 5 поверхів, інша – від 3 до 5. У підземному паркінгу облаштують місця для більшее 80 автівок.

У спортивно-оздоровчому комплексі передбачений басейн, тенісний корт, поля для баскетболу, бадмінтону, волейболу, скеледром, а також майданчик для гри у настільний теніс. Також на території планують звести дитячий майданчик.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ «Західенергомонтаж» – будівельна компанія, зареєстрована за місцем майбутнього будівництва. Її засновниками є львів’яни Оксана Мельник та Олександр Орлов. Вони мають ще кілька фірм, які займаються будівництвом, торгівлею, консультуванням і транспортом.

Ольга Шведа

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.