Біля Оперного театру облаштують нову зупинку громадського транспорту

На вул. Городоцькій, між ТЦ «Магнус» та Оперним театром, облаштують «острівну» зупинку.

Відповідне рішення прийняли напередодні на засіданні міської комісії з безпеки дорожнього руху. У міськраді кажуть, що нова зупинка буде зручною для людей, які живуть чи працюють у центрі міста, та для гостей Львова. А пасажири, які здійснюють у центрі пересадку на інші види транспорту, зможуть робити це оперативніше. Зупинка матиме накриття, а платформа буде безбар’єрною.

Про це розповів керівник управління вуличної інфраструктури ЛМР Павло Сирватка.

«Зараз відстань між найближчими до центру зупинками – “Наливайка” та “Старий Ринок” – значно перевищує нормативну у 250-350 м. І мешканці, які хочуть дістатись саме до центру, мають незручність через відсутність прямого доступу на цьому відтинку шляху. Нова локація буде комфортною для пасажирів, що зараз виходять на зупинці “Наливайка” і йдуть до центру пішки. Також пасажири зможуть економити час та швидше пересідати на інший транспорт на зупинках поруч – на пр. Чорновола і пр. Свободи. Адже зараз, аби здійснити пересадку, між зупинками потрібно пройти понад 300 м.

Нова платформа матиме накриття та буде безбар’єрною. Зокрема, посадковий майданчик облаштують на одному рівні із першою сходинкою трамвая», – пояснив Павло Сирватка.

Разом з облаштуванням нової перенесуть і трамвайну зупинку «Старий Ринок», що на початку вулиці Хмельницького. Її облаштують ближче до храму Святого Миколая. «Про перенесення зупинки говорила і церква. Комісія цю ініціативу підтримала, бо у новому місці є змога облаштувати безбар’єрний доступ для пасажирів. А на теперішній зупинці такої можливості немає», – уточнив Павло Сирватка.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.