Безкоштовний Львів: як насолодитись містом за 0 гривень

1796
Безкоштовний Львів: як насолодитись містом за 0 гривень

Вам здається, що відвідати Львів коштує дорого і Вам не по кишені, або Ви хочете гарно провести час, витративши якомога менше грошей. 

VG Львів пропонує вам варіант дводенної екскурсії у Львові, яка майже нічого не коштуватиме.

ДЕНЬ 1

09.00 – заходите в Туристичний Інформаційний Центр (площа Ринок, 1, відразу за пам’ятником Нептунові) і берете безкоштовну карту міста та перелік подій на сьогодні.

09.20 – виходите на площу Ринок, тут є безкоштовний Wi-Fi. Заходите на www.lviv.travel і в рубриці “Варто побачити” безкоштовно скачуєте двохгодинну екскурсію про Львів (її також можна записати у ТІЦ).

10.00 – прогулянка по екскурсійному маршруті.

12.00 – вихід на найвищу точку міста Лева – “Високий Замок“. Хоча багато хто очікує побачити середньовічний замок, проте невеликі руїни стіни оборонних мурів Львова, і чудовий оглядовий майданчик просто не зможе залишити вас без вражень! Поруч Ви маєте нагоду піднятись на ще одну гору, т.зв. “Лису Гору” про яку ходять різні легенди та чутки.

Вулиця Високий Замок

15.00 – львівські галереї та антикварні крамнички. Безкоштовний огляд галерей і антикварних крамничок на вул. Вірменській. В галереї “Дзиґа” кожних 2 тижні виставляється нова виставка сучасних митців — від фотомистецтва і живопису до чудернацьких інсталяцій і перформенсів. Також Ви можете завітати у галереї “Зелена канапа”, “Пори року”, “Мистецька галерея Гері Боумена” та “Щось цікаве”. На вулиці Вірменській також є чимала кількість антикварних магазинчиків, а ще – кнайпа-музей “Гасова лямпа“, присвячений цьому винаходу та його винахідникам.

Мистецька галерея “Зелена канапа”

16.00 – обов’язковою цікавинкою для відвідувачів міста є Львівський “Вернісаж” з широким вибором сувенірів на кожен смак: автентичні і новочасні вишивки і вишиванки, картини різного роду, прикраси і багато іншого… Гарним місцем для пошуку сувенірів є магазинчик у музе етнографії (під “Статуєю Свободи”). Хоча вибір порівняно з Вернісажом трохи менший, але тут також можна знайти щось особливе…

вернісаж львів

18.00 – Прогуляка вечірнім Львовом. Майже кожного тижня у Львові приходять найрізноманітніші концерти open-air, де Ви зможете весело та цікаво провести свій вечір. Влітку на площі Ринок проходять майстер-калси з танцювання сальси, танго, фаєр-шоу, постановки та інсталяції, які не дозволять Вам сумувати. Деталі можна дізнатись у Туристично інформаційному центрі.

ДЕНЬ 2

10.00 – прогулянка парком ім. І. Франка. Чотириста років тому на цьому місці були міські лани, але пізніше ця земля перейшла у приватні руки. Наприкінці XVI століття багатий львівський міщанин Ян Шольц-Вольфович заклав тут парк, витративши на його впорядкування 1600 золотих. Згодом він видав свою доньку заміж за італійця Антоніо Массарі, посла Венеційської республіки у Львові, і парк перейшов до його зятя. Массарі впорядкував парк на італійський манер. 1855 року парк знову перейшов у власність міста, таким чином ставши одним із найстаріших муніципальних парків Східної Європи.

11.00 – парк культури ім. Б. Хмельницького. У цьому парку, проводиться багато концертів і частина Львівських фестивалів. Тут знаходяться атракціони які так люблять діти і дорослі. Також на стадіоні “Юність” можна побачити тренування команд реґбі.

парк культури львів атракціони

12.00 – прогулянка Стрийським парком (вулиці Паркова і Стрийська). Найгарніший і найбільший у місті парк, улюблене місце прогулянок львів’ян. Тут є прекрасний ставок з лебедями, засклена оранжерея з тропічними рослинами, штучні замкові руїни, пам’ятник першому футбольному матчу в Україні, а також дитяча залізниця і інші цікавинки.

парк культури львів атракціони

У парку культури Львова відкрили сезон кінопоказів просто неба

14.00 – екскурсія львівськими храмами

Домініканський собор, церква Андрія, кафедральний собор, храм св. Юра, Вірменська церква, Єзуїтський собор, а також каплиця Боїмів – ви будете зачаровані величчю та неповторністю цих споруд, вигадливістю барельєфів та красою ансамблів міських храмів, які є беззаперечними перлинами не тільки львівської, а й європейської архітектури.

Домініканський собор

16.00 – прогулянка парком “Знесіння

Регіональний ландшафтний парк Знесіння – об’єкт природно-заповідного фонду України. Створення в 1991 році парку Знесіння площею 312 га дало виняткову можливість поєднати типову для міських парків функцію відпочинку з туризмом, а також з охороною та вивченням природно-історичного довкілля.

18.00 – вечір живої музики. У вихідні львівські кнайпи часто влаштовують вечори живої музики, концерти різних груп , виставки і презентації…

Також влітку можна потрапити на такі заходи як open-air КіноЛев, “Леополіс Гран Прі”, “Ніч у Львовіі”, “Етновир”, танці танго чи сальса біля кнайп, вуличні вистави та різноманітні фестивалі.

Стежте за нами!