п`ятниця, 12 квітня

Безкоштовні послуги для військових у Львові. Перелік

Tvoemisto.tv зібрало у добірку послуги, які військовослужбовцям надають безплатно у Львові.

фото умовне

Протезування 

Через війну в Україні щодня збільшується кількість людей, які втрачають кінцівки і, зрештою, потребують протезування. І для цивільних, і для військових ця процедура є безкоштовною.

Отримати консультацію щодо протезування кінцівок в Україні та перелік підприємств можна за телефоном гарячої лінії: 050 177 6839.

Зокрема, у Львівській області є єдиний заклад, у якому безкоштовно протезують суглоби. Це Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи. У госпіталі проводять щорічно понад 300 ендопротезувань.

Також можна встановити зубні протези. По безкоштовне протезування можна звернутися до стоматологічної поліклініки № 1, стоматологічної поліклініки № 4 чи до Госпрозрахункової стоматологічної поліклініки Львова.

Проїзд у громадському транспорті 

Військові можуть використовувати посвідчення учасника бойових дій для безкоштовного проїзду громадським транспортом Львова. Проте у місті закликають виготовити Леокарт. 

Тренування з боксу

З березня Академія боксу Андрія Котельника спільно з управлінням спорту Львова запустить безкоштовні групові тренування з боксу для військовослужбовців, які отримали травми чи поранення під час або внаслідок виконання службових обовʼязків у зоні бойових дій. 

Заняття будуть відбуватися під контролем фахівців Академії боксу двічі на тиждень: вівторок та четвер з 12:00 до 13:30 у залі академії (вул. Щирецька, 36). У майбутньому учасникам тренувань зможуть брати участь у турнірах міського та всеукраїнського рівня.

Адаптивна фізична підготовка

Тренування з адаптивної фізичної підготовки під наглядом майстра спорту міжнародного класу з єдиноборств Євгена Лукащука:

  • Де: СК «Олімп» – вулиця Щирецька, 36 (Південний)

  • Коли: вівторок, четвер, субота з 14:00 до 16:00

 Паратхеквандо 

Паратхеквандо з тренерами Володимиром Гончаром (срібний призер Кубку Світу 2022 з Таеквон-до) та Орестом Пилипяком (бронзовий призер чемпіонату Європи з паратхеквондо).

  • Де: СК «Пилипяк спорт» – м. Львів, вул. Любінська, 160

  • Коли: вівторок та четвер з 20:00 до 21:30.

Абонемети у фітнес-клубах

У Львові учасникам бойових дій та членам їхніх родин надаватимуть фінансову підтримку на оплату послуг фітнес-клубів. Деталі можна дізнатися за телефоном: 297-58-74.

Гастроскопія

Ветерани та ветеранки віком до 50 років можуть зробити обстеження в медзакладі, який має договір із НСЗУ за пакетом «Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах». Для ветеранів та ветеранок від 50 років – за пакетом «Езофагогастродуоденоскопія». Також гастроскопія безоплатна під час стаціонарного лікування. 

Курси та консультації

Психологічні, юридичні та бізнес-консультації – мережа Центрів Едукації спільно з КУ Інститут міста запустили серію безкоштовних навчань та консультацій для ветеранів та ветеранок війни, військовослужбовців та військовослужбовиць, членів їхніх сімей та осіб з інвалідністю 1 та 2 групи. Заняття будуть проходити наживо, у львівських бібліотеках або онлайн у Zoom.

Нагадаємо, у Львові для військових є пільги, психологічні та юридичні консультації, адаптація до цивільного життя – через екскурсії, мистецтво та інші активності, підтримка ветеранського бізнесу та різні соціальні програми допомоги. 

Авторка: Юлія Кметик

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.