Батька школяра з Львівщини судили за фотожаби сина на вчительку

Жовківський районний суд Львівщини визнав винним у неналежному виконанні батьківських обов’язків Юрія Мушинського, чий малолітній син робив фотожаби з фото своєї класної керівниці у школі. Батька хлопця суд оштрафував на 1700 грн.

Джерело: ZAHID.NET.

Як вказано у постанові суду, яку винесли у жовтні 2023 року, 13-річний син Юрія Мушинського наприкінці червня обробляв фото своєї класної керівниці, чим образив її честь та гідність. У постанові суду не вказано, у якій саме школі навчається хлопець.

Про це повідомили поліцію і на батька школяра склали протокол про адмінправопорушення за фактом неналежного виконання батьківських обов’язків. На засіданні суду чоловік розповів, що виховна робота із сином була проведена одразу. Батько пообіцяв, що надалі буде більше уваги приділяти вихованню сина.

Справу розглянув суддя Руслан Зеліско, який дослідив усі матеріали справи та визнав батька школяра винним у неналежному виконанні батьківських обов’язків та оштрафував на 1700 грн. На постанову ще може бути подана апеляція.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.