«Бaгaтo смiтять тa скyпляться нa чaйoвi»: як вiдпoчивaють тyристи з Близькoгo Схoдy y Львoвi

Під час цього туристичного сезону у Львові побільшало гостей із арабських країн. Вони прибувають прямими рейсами авіакомпаній Flynas та SkyUp вартістю близько 300-500 доларів за квиток.  Перевага для відпочинку саме в Україні – відносно невисокі ціни. Також появі мандрівників посприяло спрощення візового режиму для громадян Саудівської Аравії.

Як розповів «Ділу» один із працівників п’ятизіркового готелю у центрі Львова, який займається прийомом та розміщенням гостей, впродовж останніх трьох місяців основна частка гостей з Саудівської Аравії та Кувейту – близько 60-70%.

Чоловік, який побажав залишитись інкогніто, каже, що ментальність арабських туристів дуже відрізняється від європейських.

«Вони набагато вільніше себе поводять вимагають кращого сервісу. Дуже багато нюансів виникає у харчуванні, страви мають бути приготовані з спеціальних продуктів, хочуть щоб під них підлаштовувались. Також ми налагодили постачання халяльного мяса.

В них багато запитів щодо бронювання поїздок, організації розваг та трансферів, адже зараз вони масово їздять у Буковель. Вони більш вимогливі ніж європейський турист», – каже працівник готелю.

За його словами, після таких гостей покоївкам доводиться набагато більше прибирати номери. Іноді бувають неприємні інциденти через куріння в номерах чи хамство.

«Дуже смітять, але не так сильно як хасиди», – додає інсайдер.

Деякі туристи не знають англійської, а знайти людину, що володіє арабською у Львові та Україні складно. Крім того, гості дивуються відсутності мечетей.

Також араби більш скупі на чайові для обслуговуючого персоналу ніж європейці. Але якби не вони, то міський туризм і далі б занепадав, каже працівник сфери готельного бізнесу.

Нагадаємо, від початку літа в Україну прибуло вже майже 30 тисяч мандрівників з Саудівської Аравії. На цьому Україна вже заробила кількадесят мільйонів доларів, адже в середньому такі туристи витрачають близько 500 доларів на день, а за усю відпустку можуть залишити 2-3 тис доларів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: