Авторські велосипеди львів’янина Володимира Бевза їздять в Африці, Америці і Піренеях (відео)

Чоловік виготовляє деталі і «з нуля» складає велосипеди та інші механізми

Мобільна кав’ярня для Іспанії, незвичні велосипеди для Анголи і Бразилії – такі авторські роботи створює львів’янин, майстер конструкцій та механізмів із металу Володимир Бевз. Оригінальну велосипеди розлітаються у різні куточки світу, пише zaxid.net.

Архітектор за освітою, Володимир Бевз знайшов себе у механізмах і незвичних велосипедах.

«Усе почалося із власного велосипеда. Коли я ріс, мені кожного разу потрібний був новий ровер, ремонтувати його доводилось самому і вийшло так, що після закінчення архітектури я вирішив своє життя пов’язати з велосипедами. І як виявилося, той, хто може зробити велосипед, може зробити будь-що інше», – розповів майстер конструкцій та механізмів із металу Володимир Бевз.

Відтак у майстерні почав вигадувати і втілювати в життя нейхимерніші механічні мрії.

«З незвичних було замовлення кілька років тому в один із львівських закладів. Їм потрібний був велосипед, на якому вони будуть возити людей і бензоколонку, з якої розливатимуть пиво. І для мене це була дуже цікава робота», – згадує майстер.

Володимир виготовляє металеві частини меблів, деталі до мотоциклів і «з нуля» складає велосипеди чи інші механізми. Його ровери різні: вантажні, пасажирські, електричні, для продажу квітів, книжок, кави, фруктів.

«Дуже цікавий був проект. Звернувся чоловік, який мав проблеми з зайвою вагою і йому потрібний був велосипед триколісний електричний і ще й вантажний, тому що на звичайному він не міг їздити», – каже Володимир Бевз.

Зараз у майстерні Володимир закінчує мобільну кав’ярню, яка поїде в Іспанію. Цей триколісний витримує вагу до 300 кілограмів. Усе, крім дерева, Володимирова робота.

«У такій мобільній кав’ярні стоять колеса від мотоцикла «Дніпро», розібрані, відреставровані, пофарбовані, з новими шприхами, гальма також від нього. Приварив кріплення для зірочок велосипедних і стоїть мотоциклетний ланцюг», – пояснює автор.

Усі роботи в одному екземплярі, жодного конвеєра. Тому кожна річ авторська, як от абажур із велосипедних деталей.

«Мої велосипеди подорожують набагато більше за мене. Вони є в Анголі, Бразилії, Португалії найбільше, в Іспанії, Польщі, Чехії», – зізнається майстер.

Також для Музею історії електрифікації Львівщини майстер виготовив рухомі інтерактивні експонати, зокрема трамвай і шахту.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.