п`ятниця, 31 березня

Арештовано активи львівської пенсіонерки, на яку були записані мільярди Медведчука і Козака

Личаківський районний суд Львова арештував активи, записані на кілька київських компаній, пов’язаних з екс-нардепами Віктором Медведчуком та Тарасом Козаком. Загальна вартість арештованого може сягати 5 млрд грн, а фіктивною бенефіціаркою цих активів є 62-річна львів’янка Ольга Куць.

Про це повідомляє Bihus.Info — пише Варта1.

Медведчук і Козак у своїх інтересах переписали активи на львів’янку, однак жінка навіть не знала про це.

Раніше пенсіонерка працювала в кількох львівських фірмах, пов’язаних з родиною Тараса Козака. Жінка розповіла, що працюючи на підприємстві брата Козака, просто підписала довіреність, тобто стала підставною особою. Проте вона заявила, що не отримувала і не отримує ніяких коштів з цих активів.

Йдеться про компанії «Істбуд» та «Таун Ленд Компані», у яких частка Ольги Куць складала 55%. Перша компанія є власницею майже гектара землі на бульварі Дружби Народів в Києві. Ділянка знаходиться в центрі міста поблизу зручної транспортної розв’язки. Там мали збудувати готельно-офісні будівлі. Орієнтовна ринкова вартість ділянки близько 160 мільйонів гривень.

«Таун Ленд Компані» є замовницею будівництва житлового комплексу «Поетика», що зводиться в Києві, на Дегтярівській і, оскільки роботи ще не завершені, поки значиться власницею низки об’єктів незавершеного будівництва.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.