Аптечка й гітара завжди під рукою: львівський музикант Андрій Жолоб розповів про службу в 46-й аеромобільній бригаді

Лікар, музикант, журналіст та ведучий зі Львова Андрій Жолоб служить командиром медичної роти у 46-й аеромобільній бригаді

Про це йдеться на facebook-сторінці бригади, передає “Еспресо.Захід“. 

“Лікар, музикант, журналіст, ведучий… Це все – про командира медичної роти Андрія Жолоба. Неординарна особистість, цікава у спілкування людина, яка навіть серед жахів війни знаходить час на творчість. Аптечка й гітара у нього завжди під рукою. А також – добре слово й поради на всі випадки життя”, – розповідають у бригаді. 

На початку війни чоловік працював у львівській лікарні. Лікував поранених, які прибували з фронту та переселенців, яких евакуйовували із зони бойових дій. Коли ж прийшла повістка, відразу пішов у військкомат. Через три дні відбув на навчання. “Це було було 20 травня, на день народження моєї дружини”, – згадує Андрій Жолоб.

Після навчання його як лікаря мобілізували у зону бойових дій. На фронті став командиром медичної роти десантно-штурмової бригади. “Тут дуже згодилися мої вміння в організації корпоративів, свят. Я вмію підказати людям, як їм робити таким чином, щоб всі діяли як один механізм”, – пояснює львів’янин.

Андрій Жолоб каже, що медикам на війні трохи легше. “Ми надивилися на кров і біль у цивільному житті. Відповідно тут ми просто виконуємо свою роботу. Єдина відмінність – тут ми теж є в небезпеці, бо у нас можуть влучити”, – каже чоловік.

Час до часу вечорами Андрій розважає військових концертами. “Ми граємо, співаємо. Таким чином робимо собі якесь психологічне розслаблення”, – ділиться музикант.

Зазначимо, Андрій Жолоб є гітаристом львівського панк-рок гурту “Бетон”.

Довідково. 46-та окрема десантно-штурмова бригада була сформована в грудні 2016 року з пунктом постійної дислокації у м. Полтаві. До складу бригади увійшли підрозділи, які були підготовлені на базі інших десантних бригад. Днем створення бригади вважається 26 грудня. З січня 2017 року підрозділи бригади залучалися до участі в зоні бойових дій на сході України.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.