Американська компанія може виробляти запчастини до вантажних вагонів на Львівщині

Американська компанія «Amsted Rail» розглядає можливість відкрити на базі одного із заводів Львівщини виробництво підшипників та комплектуючих до вагонів. Про це повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький за результатами зустрічі із директором з глобального бізнесу «Amsted Rail» Еріком Лухманом.

Джерело: ZAXID.NET.
Американська компанія може виробляти запчастини до вантажних вагонів на Львівщині

Під виробництво хочуть адаптувати завод, що вже працює

«Виробництво деталей на Львівщині дозволить повернути на ринок України деякі дорожні комплектуючі, виготовлення яких довелося припинити через повномасштабну війну», – прокоментував Максим Козицький.

Компанія «Amsted Rail» працює в Україні з 2004 року – виготовляє продукцію, пов‘язану з дорожньою галуззю, вантажними потягами та їхньою стабілізацією, зокрема ідеться про цільнолиті колеса.

Раніше компанія виробляла підшипники на заводі у російському Саратові, проте після повномасштабного вторгнення Росії в Україну «Amsted Rail» заявила про вихід з російського ринку, закриття виробництва в Саратові і офісу в Москві. «Amsted Rail» має виробництво у 10 країнах світу та надає роботу понад 10 тис. співробітників.

У 2017 році тодішній голова правління «Укрзалізниці» Войцех Бальчун повідомив про наміри разом із американськими компаніями «Amsted Rail» та «The Greenbrier Companies» створити в Україні лізингову компанію, що надала би українським перевізникам 10 тис. вагонів. 9 серпня 2017 року Кабінет міністрів України звільнив Войцеха Бальчуна з посади голови правління «Укрзалізниці». На посаді він пропрацював рік і два місяці.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: