Вівторок, 28 травня

Аеропорт Львова відновлює роботу: що чекає на пасажирів і якими будуть обмеження

Попередньо, від 15 червня авіасполучення відновлять.

Директорка міжнародного аеропорту “Львів” імені Данила Галицького Тетянна Романовська розповіла, коли роботу летовища можуть відновити та яких умов вони будуть працювати. Про це вона розповіла в ефірі телеканалу “Перший Західний”, пише ТСН.

У неї запитали, коли відновлять авіасполучення і за яких умов.

“Ми маємо дуже гарну новину, що від 15 червня можемо планувати відкриття авіасполучень з аеропорту Львова. Це гарна новина. Є в принципі три обмеження, які повинні ми погодити з нашою областною адміністрацією з певною комісією, питання відсутності захворювань є три критерії”, – повідомила Романовська . 

За її словами, аеропорт Львів поки виконує всі критерії.

“Є така надія, що в п’ятницю ухвалять рішення, що наш регіон може приймати авіасполучення від 15 червня”, – додала керівниця аеропорту.

Також вона розповіла, як зміниться робота аеропорта.

Обов’язковим буде:

  • вхід у термінал лише пасажирам
  • вхід лише за умови вимірювання температури
  • обов’язкове носіння масок
  • дотримання дистанції півтора метра.

“Агенти з реєстрації будуть мати окремий одяг і захисні маски. Також поставимо скляні бар’єри на стійках реєстрації на посадку”, – повідомила Романовська.

За планом, в аеропорту максимально комп’ютеризують передавання даних з телефонів у системи. “Вже зараз ми клеїмо обмеження у залі реєстрації, обмежуємо сидіння через одне”, – уточнила директорка аеропорту.

Нагадаємо, раніше прем`єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд повернеться до питання відновлення рейсових авіаперевезень після 15 червня. “Ми ведемо діалог з авіаперевізниками і поки що є позиція, що раніше 15 червня немає сенсу відкривати аеропорти і запускати рейсові авіаперельоти”, – заявив він. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.