Аеропорт Львова готується до відновлення роботи: якими будуть обмеження

Директорка аеропорту розповіла, як зміниться робота летовища.

Директорка міжнародного аеропорту “Львів” імені Данила Галицького Тетяна Романовська розповіла, коли роботу летовища можуть відновити та яких умов вони будуть працювати.

“Ми маємо дуже гарну новину, що від 15 червня можемо планувати відкриття авіасполучень з аеропорту Львова. Це гарна новина. Є в принципі три обмеження, які повинні ми погодити з нашою областною адміністрацією з певною комісією, питання відсутності захворювань, є три критерії”, – розповіла вона в ефірі телеканалу “Перший Західний”, передає ТСН.

За її словами, аеропорт Львів поки виконує всі критерії. “Є така надія, що в п’ятницю ухвалять рішення, що наш регіон може приймати авіасполучення від 15 червня”, – додала керівниця аеропорту. Також вона розповіла, як зміниться робота аеропорту.

Обов’язковим буде:
– вхід у термінал лише пасажирам;
– вхід лише за умови вимірювання температури;
– обов’язкове носіння масок;
– дотримання дистанції півтора метри.

“Агенти з реєстрації будуть мати окремий одяг і захисні маски. Також поставимо скляні бар’єри на стійках реєстрації на посадку”, – повідомила Романовська.

За планом, в аеропорту максимально комп’ютеризують передавання даних з телефонів у системи.

“Вже зараз ми клеїмо обмеження у залі реєстрації, обмежуємо сидіння через одне”, – уточнила директорка аеропорту. Раніше прем`єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд повернеться до питання відновлення рейсових авіаперевезень після 15 червня.

“Ми ведемо діалог з авіаперевізниками і поки що є позиція, що раніше 15 червня немає сенсу відкривати аеропорти і запускати рейсові авіаперельоти”, – заявив він.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.