Аеропорт «Львів» веде перемовини з шістьма новими авіакомпаніями

Керівництво Міжнародного аеропорту «Львів» веде перемовини з шістьма новими авіакомпаніями. Як повідомила прес-служба аеропорту у Facebook, йдеться про авіакомпанії Norwegian, Vuelling, Euro Atlantic, Delta, Nordica, Finnair.

У повідомленні вказано, що під час авіаційного форуму у Більбао (Іспанія) з авіакомпаніями Wizz Air, Ernest Airlinest та LOT також провели переговори, під час яких обговорювали покращення існуючих напрямків та перспективи подальшої співпраці, пише zaxid.net.

«Повертаємося з Більбао з авіаційного форуму Routes Europe 2018 як завжди з добрими новинами! Провели переговори з декількома новими авіакомпаніями для Львова та плануємо вже з осені опрацювати, оголосити, а може й відкрити щонайменше декілька нових європейських маршрутів! », – зазначила директорка аеропорту «Львів» Тетяна Романовська.

Щодо нових авіакомпаній, то аеропорт веде перемовини з норвезьким лоукостером Norwegian, іспанським лоукостером Vuelling, чартерною авіакомпанією Поругалії Euro Atlantic, Delta (США), Nordica (Естонія), Finnair (Фінляндія). Участь у авіаційному форумі, окрім представників львівського аеропорту, взяли також представники аеропортів Києва (Бориспіль, Жуляни), Харкова, Одеси, Вінниці, Запоріжжя. Загалом, у форумі взяли участь представники 300 аеропортів та 100 авіаліній з усього світу.

«Важливим аспектом переговорів було обговорення Угоди про САП (Спільний авіаційний простір) між Україною та Європою. Адже двосторонні міждержавні угоди значно обмежують умови співпраці, особливо відкриття нових рейсів до Франції, Португалії, Нідерландів та ще ряду інших країн», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 27 квітня зі Львова МАУ відкриє авіарейс до Барселони, а 1 травня Wizz Air запустить регулярний рейс Львів-Лондон.

Додамо, що у грудні Кабінет Міністрів затвердив фінансовий план міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького на 2018 рік з показниками доходу у 390,3 млн грн та чистого прибутку на рівні 62,714 млн грн. А за темпами росту пасажиропотоку в 2017 році львівський аеропорт посів друге місце в Україні. Торік міжнародний аеропорт ім. Данила Галицького вперше за 26 років прийняв мільйонну пасажирку.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.