Аеропорт «Львів» планують з’єднати автобусами з Івано-Франківськом, Тернополем та Чернівцями

Аеропорт “Львів” найближчим часом може отримати автобусне сполучення для підвезення пасажирів не тільки безпосередньо зі Львовом, а й з іншими обласними центрами Західної України – Івано-Франківськом, Чернівцями, Тернополем.

Про це в інтерв’ю ЦТС розповіла генеральний директор аеропорту Тетяна Романовська.

На питання про те, чи планує авіапідприємство розвивати транспортне сполучення з містом Львів, гендиректор відповіла: “Ми працюємо над цим. Причому, не тільки зі Львовом, а й з Івано-Франківськом, з Чернівцями, Тернополем. Я сподіваюся, що в квітні-травні буде нарешті прийнято рішення і цього літа вдасться запустити нові транспортні сполучення”.

Також у Львові планують відкрити нове транспортне сполучення між аеропортом та автовокзалом, а також залізничним вокзалом міста.

Разом з тим, вона поінформувала, що переговори з міською владою Львова з даного питання дещо затягнулися. “Що стосується запуску автобусів з аеропорту до залізничного вокзалу і автовокзалу у Львові – у нас з мерією це такий же тривалий і напружений переговорний процес, як і з авіакомпаніями, півроку возимося”, – іронічно зазначила Романовська.

Нагадаємо, 23 березня 2018 року був підписаний договір між аеропортом Львів і авіакомпанією Ryanair. З кінця жовтня лоукостер запустить зі Львова рейси за наступними маршрутами:

  • Львів – Дюссельдорф
  • Львів – Краків
  • Львів – Лондон (Станстед)
  • Львів – Меммінген
  • Львів – Варшава (Модлін).

Також Тетяна Романовська розповіла, що цьогоріч із аеропорту в місті Лева здійснюватимуть багато нових рейсів, зокрема до Італії, Німеччини та Польщі.

«Також в азіатському напрямку працюємо. Думаю, що наступного року якийсь азіатський напрямок ми спробуємо відкрити»», – резюмувала вона.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.