Вівторок, 28 травня

Аеропорт «Львів» очікує відновлення авіаперевезень найближчим часом

Аеропорт «Львів» очікує, що найближчим часом уряд відновить пасажирські авіаперевезення. Керівництво аеропорту сподівається, що відновити авіарейси зможуть вже у червні, як це відбувається у більшості країн Європи.

Про це повідомила гендиректорка аеропорту «Львів» Тетяна Романовська Львівському порталу.

За словами Тетяни Романовської, після відновлення/тестування рейсів по Європі можна очікувати на швидке відновлення пасажирських авіаперевезення до/з України.

«Ми щодня моніторимо рішення авіакомпаній. Зараз відомо, що ряд наших перевізників готовий відновити польоти хоч сьогодні, але для цього має бути відповідне рішення від урядів країн. Зараз головне – конкретна дата відновлення пасажирських польотів від нашого уряду. Спершу очікуємо на запуск внутрішніх рейсів. Зокрема, авіакомпанія Windrose готова від початку червня здійснювати рейси зі Львова до Києва. Чартерні рейси до курортів Туреччини та Єгипту можуть стартувати з кінця червня.

Wizz Air та Ryanair вже готові до відновлення польотів до Львова, але очікують на відповідні рішення уряду. Так само на сьогодні готова й авіакомпанія «Белавіа». Turkish Airlines має намір повернутися на лінію до Львова із червня–липня, а польська LOT – із липня», – повідомила Тетяна Романовська.

Тим часом аеропорт «Львів» вже готується до відновлення міжнародного пасажирського авіаперевезення в умовах карантину. За найоптимістичнішим сценарієм, це може статися із 15 червня.

«Перед входом в аеропорт усім заміряють температуру тіла. По території терміналу наносять нові розмітки, що допомагатимуть пасажирам тримати безпечну дистанцію, також купуємо скляні щити, які з’являться на стійках реєстрації та ґейтах (воротах виходу на посадку – ред), а весь персонал працюватиме у масках.

Сподіваємося, що після 15 червня, а найпізніше – із липня, аеропорт «Львів» відновить регулярні міжнародні пасажирські авіаперевезення», – розповіла Львівському порталу Тетяна Романовська.

Нагадаємо, пані Романовська раніше говорила, що після відновлення повноцінної роботи львівського аеропорту можуть відновити лише 25% рейсів, які виконувалися до березня 2020 року.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.