90% маршруток у Львові не можна випускати на лінію через технічний стан – поліція

451
маршрутка упаковка

Начальник Патрульної поліції Львівщини вважає, що приблизно 90% маршруток у Львові – у незадовільному технічному стані.

14 травня, під час апаратної наради у Львівській ОДА начальник Патрульної поліції Львівщини Роман Пилипенко розповів, що за період із 1 січня до 10 травня правоохоронці склали 613 адміністративних матеріалів на транспортні засоби, які займаються пасажирськими перевезеннями. Про це повідомляє Львівський портал.

«За цей невеликий проміжок часу було оформлено трьох водіїв у стані алкогольного сп’яніння, залишили місце ДТП – дев’ять випадків, порушень ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів, – 53 випадки», – сказав він.

Окрім цього, Роман Пилипенко відзначив незадовільний технічний стан маршруток. За його словами, близько 90% транспортних засобів у Львові можна не випускати на лінію через їхній технічний стан.

«Великою проблемою є те, що перевізники не працюють зі своїми водіями. Ми бачимо, як їздять наші автобуси і в місті, і поза ним. Таке враження, що людей просто набирають з вулиці, не проводять інструктажів. У погоні за графіками водії маршрутних транспортних засобів роблять на дорозі таке, що не витримує жодної критики», – додав він.

Стежте за нами!