9 квітня на площі Ринок відбудеться «Поливаний понеділок»

Незважаючи на холодний початок весни, Львів не забуває про Великодні традиції і запрошує усіх львів’ян та гостей взяти участь у святковому обливанні водою, яке відбудеться 9 квітня на площі Ринок.

«Поливання» триватиме з 12.00 до 15.00 год. Поливання в інші години та за межами пл. Ринок – не дозволено, тому за порядком стежитимуть працівники поліції та «Муніципальна варта». У зв’язку з поливанням, з 11.00 до 17.00 год. електротранспорт на площі Ринок не курсуватиме.

Традиційно уже п’ятий рік поспіль перед входом до Ратуші у Львові влаштовують «Поливаний понеділок». Аби зберегти традиції другого дня Великодня і водночас не перетворювати цих звичаїв на безлад, усіх прихильників водяних забав цього понеділка запрошуються на центральну площу міста. Для того, щоб все відбувалося культурно та весело, за порядком стежитимуть працівники правоохоронних органів та «Муніципальна варта».

поливаний понеділок львів

«Завтра, у середу, ми змонтуємо та випробуємо на площі Ринок спеціальні установки, з яких можна буде черпати воду. А вже в понеділок такі установки працюватимуть з 12 до 15 години й всі охочі львів’яни та гості міста зможуть взяти участь у забаві. Сподіваємося, що облиті будуть лише ті учасники дійства, які самі цього забажають», – зазначив заступник директора ЛМКП «Львівводоканал» Юрій Свізінський.

У Львівводоканалі повідомляють, що під час роботи установок зазвичай використовується до 20 метрів кубічних питної води.

поливаний понеділок львів

Дійство організовує управління внутрішньої політики Львівської міської ради спільно з ЛМКП «Львівводоканал» та Галицькою районною адміністрацією.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.