31-річний ухилянт зі Львова намагався перетнути кордон у туалеті поїзда

У туалеті поїзда, який прямував із Чопа до словацької Чієрни-над-Тисою, закарпатські прикордонники виявили ухилянта. Виявилося, що чоловік пробрався до вбиральні, коли поїзд перебував у місці відстою на станції. Як уточнили ZAXID.NET у прес-службі Чопського прикордонного загону, ухилянтом виявився 31-річний мешканець Львова, який сам зізнався, що у такий спосіб хотів уникнути мобілізації до армії.

31-річний ухилянт зі Львова намагався перетнути кордон у туалеті поїзда

Чоловік заліз у вагон, коли поїзд перебував на відстої

Як у середу, 15 червня, повідомили у Державній прикордонній службі України, інцидент стався у вівторок, 14 червня, у Чопі. У пасажирському поїзді сполученням «Чоп – Чєрна-над-Тисою (Словаччина)» прикордонний наряд виявив у вбиральні невідому особу.

«Чоловік намагався сховатися від правоохоронців за дверима туалету. З’ясувалося, що правопорушник пробрався у вагон, доки потяг перебував у місці відстою залізничної станції. Він розраховував поза контролем виїхати за межі України з метою уникнення мобілізації», – йдеться у повідомленні прикордонників.

Як уточнили ZAXID.NET у прес-службі Чопського прикордонного загону, виявлений у поїзді призовник виявився 31-річним мешканцем Львова.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.