Вівторок, 23 квітня

30 травня вперше у Львові – шоу GAMER SYMPHONY від оркестру Lords of the Sound

GS_A2_Preview_HitmanУ понеділок, 30 травня, у Львівській опері відбудеться презентація шоу, якому не має аналогів. Улюбленці львівської публіки – симфонічний оркестр Lords of the Sound – привезуть у місто Лева абсолютно нову унікальну програму – шоу GAMER SYMPHONY. Початок – о 20:00.

 

GAMER SYMPHONY – це унікальне сценічне дійство, створене на перетині паралельних і водночас переплетених світів – світу музики і світу комп’ютерних ігор. «Геймери» матимуть чудову нагоду відірватися від моніторів і в особливій атмосфері залу Львівської опери зануритися у живе інструментальне виконання їхніх улюблених тем із  World of Warcraft, Call Of Duty, World of Tanks, Mafia…

 

Величний і натхненний Skyrim, містичний The Witcher та багато інших музичних шедеврів ігрової індустрії вразять уяву навіть найвибагливішого глядача. Якісне музичне шоу від відомого оркестру Lords of the Sound буде поєднане зі світловими та відеоефектами. Творці проекту обіцяють, що за дві години здивують і захоплять уяву навіть найбільш «просунутих» «геймерів».

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.