25 дітей з Луганщини приїхали на відпочинок до Трускавця

DSC_0903

Станиця Луганська є сьогодні зоною проведення військових дій. Як повідомив заступник міського голови Трускавця Юрій Яворський, після перемовин вдалося досягти порозуміння з керівником військово-цивільної адміністрації Юрієм Золкіним про те, щоб привезти до Трускавця на відпочинок 25 дітей з Луганщини.

Діти потребують спокою, відпочинку від того жаху, який нині коїться на їхній рідній землі. Відпочивати та оздоровлюватись вони будуть у санаторії “Дніпро-Бескид”. Окрім цього, за словами Юрія Яворського, дітям проведуть екскурсії, покажуть і розкажуть про Трускавець та Прикарпаття в цілому, покажуть що Україна є єдиною і неподільною.

Разом з дітьми приїхала і заступник голови Луганської облдержадмінстрації Ольга Лішик. Найважливіше для наших дітей – це оздоровитися, знайти нових друзів, відкрити для себе Україну в її величезному розмаїтті і красі, – переконана пані Ольга. – Після поїздки, я впевнена, дітлахи відчують, що Україна – єдина, вони відчують це в повній мірі, коли побачать, що їх люблять і готові про них піклуватися однаково: як на Сході, так і на Заході України.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.