22-річний львів’янин Руслан Давид майструє унікальні кастомні велосипеди

Юний конструктор уже виготовив понад десяток двоколісних такого типу

Кастомні велосипеди, тобто двоколісні на замовлення, своїми руками майже чотири роки конструює Руслан Давид. До кожної моделі, окрім педалей, хлопець прилаштовує електричний або бензиновий двигуни, а також автомобільні колеса та раму із дротиків.

Про це розповідає ZAXID.NET.

Поки що у гаражі юного конструктора стоять два унікальні велосипеди, адже вже з десяток поїхали до замовників. Тому зараз юний конструктор доставляє деталі у свій велосипед, створений за зразком американських велочоперів.

22-річний львів’янин Руслан Давид майструє унікальні кастомні велосипеди

«Вихлопну трубу я взяв зі старого мопеда «Карпати», а на бензиновому баці вигравіював череп. Збираю цей ровер уже півтора року у вільний від навчання та роботи час. Пам’ятаю, як друг запропонував змайструвати залізного коня. Ми навіть не мали уявлення, з чого почати, тому пішли по деталі на металобазу, а через тиждень знайшли зварювальника. Перший ровер мав просту конструкцію, чорно-помаранчеву гаму», – згадує Руслан Давид.

Виготовляти кастомні велосипеди на замовлення Русланові щодня допомагає Олексій. Кожну модель протягом півтора-двох місяців хлопці не лише облаштовують під бажання клієнта, а й тестують: проїжджають на ровері по 50 кілометрів.

«ТАКИМИ ДВОКОЛІСНИМИ НАБАГАТО ЛЕГШЕ ЇХАТИ. НИМИ БЕЗ ПРОБЛЕМ ПЕРЕСУВАЄМОСЯ ДОРОГАМИ З ЯМАМИ, ВИЇЖДЖАЄМО НА БОРДЮРИ», – РОЗПОВІДАЄ ХЛОПЕЦЬ.

У невеличкий гараж навідується і батько Руслана.

«Син показував мені креслення і переконував, що буде робити такі велосипеди. Я спочатку сумнівався в цьому, але він довів: у нього вийде. Якщо Русланові треба зашліфувати чи зачистити якісь деталі, я сідаю і допомагаю йому», – каже батько Руслана Микола Давид.

Тим часом Руслан Давид уже вирішив, яким буде його наступний ровер. Чергового залізного коня велоконструктор хоче зробити триколісним і також із двигуном: або бензиновим, або електричним.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.