17 листопада у Львівській філармонії – концерт «золотого дуету Галичини» Етелли Чуприк і Юлія Вимера

Етелла_Чуприк_1Мелодійно і віртуозно, натхненно і вишукано – саме такий музичний коктейль готують для львівських меломанів відомі музиканти Етелла Чуприк (фортепіано, Україна) і Юлій Вимер (скрипка, Австрія) у своїй новій програмі «Камерний дует». Прем’єра – 17 листопада на сцені Львівської філармонії. Початок – о 19:00. 

 

Піаністка Етелла Чуприк і скрипаль Юлій Вимер неодноразово зустрічалися на одній сцені, зокрема, у Львові мали не одну спільну концертну програму. Відтак їхній музичний тандем уже встиг здобути славу «золотого дуету Галичини». Цієї осені знані в Україні і далеко за її межами музиканти підготували для вибагливої львівської публіки нову концертну програму «Камерний дует», основою якої є досконале виконання творів німецьких композиторів-класиків – Людвіга ван Бетховена (Соната №9) та Йоганнеса Брамса (Соната №1). 

 

Соната № 9 для скрипки и фортепіано, яка також відома як «Крейцерова соната», – один із найзнаменитіших камерних творів Бетховена. Написана на початку XIX століття соната у різні роки надихала і продовжує надихати меломанів та творців: так, у 1890 році світ побачила повість Льва Толстого «Крейцерова соната». А Соната для скрипки і фортепіано № 1 Йоганнеса Брамса була створена після сумної звістки про смерть Фелікса Шумана – сина композитора Роберта Шумана, з сім’єю якого Брамса пов’язувала багаторічна дружба.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.