п`ятниця, 23 лютого

15 зустрічей з бізнесом проведено львівською митницею за два місяці цього року

У січні-лютому 2016 року керівниками митних постів Львівської митниці ДФС проведено 15 зустрічей з представниками 40 суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

Під час даних зустрічей обговорювались проблемні питання, які виникають під час здійснення митних формальностей, зокрема, пов’язані із видачею та застосуванням сертифікатів про походження товарів форми EUR-1, із здійсненням митного оформлення при експорті лісоматеріалів, правильності заповнення митних декларацій тощо. Також обговорювались перспективи налагодження тісної співпраці митниці з представниками бізнес-спільноти.

Крім цього, у січні-лютому поточного року Львівською митницею ДФС було проведено 2 зустрічі з представниками Асоціації імпортерів м’яса, м’ясопродуктів та імпортерами плодоовочевої продукції.

Під час зустрічі з представниками Асоціації імпортерів м’яса та м’ясопродуктів анонсовано підписання нового Меморандуму про співпрацю із Державною фіскальною службою України, погоджено порядок використання під час митного контролю цін, наданих Асоціацією у рамках реалізації Меморандуму. З представниками імпортерів плодоовочевої продукції обговорювались можливі джерела одержання об’єктивної інформації щодо цін на овочі та фрукти, які складаються на закордонних ринках, при цьому досягнуто домовленості про періодичний обмін інформацією щодо сезонних коливань та інших факторів, що впливають на ринок плодоовочевої продукції.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: