Вівторок, 23 квітня

15-річна дівчинка, яка отримала перелом ноги через наляканих коней, проведе у лікарні найближчі півроку. Як допомогти

Олеся Шиян з Турки надалі перебуває у реанімації, але у лікуванні вже є позитивна динаміка.

«Стан дівчинки ще залишається важкий, але вже з позитивною динамікою. І це тішить. Можете уявити собі рани розміром 10 на 15 см? У дівчинки були саме такі, а може й більші. Тепер вони на третину зменшилися. Рани поволі, але затягуються», – розповіла ZAXID.NET в.о. директора Львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ Олександра Бурда.

Того суботнього дня Олеся з друзями, за словами батька, приїхали з Турки до Львова, щоб сходити в кіно, погуляти містом, адже у дітей були канікули. Після кіно вони вирішили ще зустрітися з львівськими друзями, які часто приїжджали до бабусь, дідусів у Турку, де і познайомилися. Олеся з друзями купили кави і сіли на лавку на «стометрівці» у центрі Львова. Усього на лавці сиділи семеро підлітків. Олеся сиділа крайньою і саме вона першою побачила, що алеєю несуться налякані коні з каретою і крикнула друзям, щоб тікали. Вони встигли втекти, а дівчині забракло кілька секунд.

Тепер 15-річна дівчина тривалий час змушена буде провести у лікарні. Поруч з нею батьки. Вони просять відгукнутися читачів, які здають квартири поблизу ОХМАТДИТу або знають людей, які здають, і зателефонувати за номером: 0950361534 Оля Шиян, сестра Олесі.

Минулої п’ятниці виконком Львівської міськради ухвалив рішення про виділення 120 тис. грн на лікування Олесі: 50 тис. грн мали перерахувати батькові дівчинки, 70 тис. грн – лікарні ОХМАТДИТ. Але гроші наразі не прийшли. У мерії повідомили, що мають надійти до кінця вівторка.

Тож якщо маєте змогу допомогти родині, гроші можна перерахувати на картку батька: 4149 4991 3381 6205, ПриватБанк, Руслан Шиян.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.