Вівторок, 26 вересня

10 будинків різної висотності. У Львові затвердили масштабне будівництво у мікрорайоні Збоїща

У Львові затвердили масштабну забудову у районі вулиць Миколайчука та Щурата. Виконавчий комітет Львівської міської ради у п’ятницю, 31 грудня, видав містобудівні умови і обмеження на будівництво десяти багатоповерхівок житлово-будівельному кооперативу «Розточчя».

Джерело: Tvoemisto.tv.

У Шевченківському районі Львова, на вул. Студинського та вул. Нагірної зведуть 10 будинків різної висотності – від двох до дев’яти поверхів. Окрім житла, на перших поверхах передбачені комерційні приміщення. Заплановано, що у новому мікрорайоні зможе жити близько тисячі людей. Паркомісць заплановано трохи більше, ніж п’ять сотень, йдеться про підземний та гостьовий паркінги. Забудовуватимуть північну околицю міста. Йдеться про територію площею 2,3 гектари.

Під час засідання міський голова Львова запевнив, що місто отримає від забудовника інвестиційний внесок. Ці кошти скерують на будівництво комунальної школи. Також забудовник, зі слів чиновників, у межах цього масштабного комплексу мав би збудувати приватний садок, на кілька сотень дітей.

За даними з містобудівної документації, гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд – 40,7 метрів – це найвища секція. Найнижча секція матиме – 8,40 метри. Ділянку забудують Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 38,90%.

За даними аналітичної системи YouControl, житлово-будівельний кооператив «Розточчя» зареєстрований у 2019 році, його керівник – львів’янин Йосип Глинка.

Мешканці мікрорайону вулиць Щурата та Миколайчука скаржились на малорозвинену інфраструктуру району – завантаженість шкіл, та доріг.  Під час цього засідання головний архітектор Львова Антон Коломєйцев запропонував стратегію розвитку мікрорайону. У ній йдеться про ремонт вулиці Миколайчука та про будівництво двох навчальних закладів у районі. 

Нагадаємо, що у лютому торік Львівська міська рада видала містобудівні умови і обмеження на будівництво 21 багатоквартирного будинку на вулиці Щурата. Забудовуватиме цей район «Житловобудівельний кооператив «Північна околиця». На вулиці Миколайчука у Львові затвердили будівництво житлового комплексу на місці парковки. Будуватиме компанія ТзОВ «Данко-Два». Будівлі матимуть висоту 7,9 і 16 поверхів. Торік виконком відмовив у видачі містобудівних умов та обмежень на це будівництво, бо воно не передбачало громадських приміщень.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.