Середа, 15 січня

Великий концерт та арт-пікнік. До Дня Незалежності під Львовом пройде “Пінзель. Ukrainian Live у Годовиці”

Мистецький проект об’єднав музикантів, художників, модельєрів, фотографів заради збереження перлини українського бароко у с. Годовиця під Львовом.

 До Дня Незалежності, 23 та 24 серпня, у селі Годовиця під Львовом відбудеться потужний мистецький проект “Пінзель. Ukrainian Live у Годовиці”. 

Тут зберуться музиканти та художники, яким не байдужа доля унікального шедевру архітектури епохи бароко  костелу, де творив Йоган Георг Пінзель.

Відомий скульптор, чиїми шедеврами захоплювалася Європа, працював над створенням вівтаря у Костелі всіх святих у Годовиці.

Храм, побудований у XVIII столітті нині перебуває в плачевному стані: без даху, склепінь, руйнується під дощем, снігом, вітром і заростає травою.

24 серпня о біля 200-літніх стін відбудеться концерт симфонічної музики від Ukrainian Festival Orchestra (UFO). Дириґуватиме Іван Остапович. 

Тільки добірна українська музика на Ukrainian Live! У виконанні UFO прозвучить світова прем’єра Другої симфонії Павла Сениці, яка була похована в архівах понад сто років!

Разом з оркестром київський піаніст Сергій Ковальов зіграє Фортепіанний концерт Фа дієз мінор Станіслава Людкевича, а соліст Львівського органного залу Дмитро Микитин виконає Концерт для фортепіано з оркестром Романа Сімовича. Скрипаль зі США Орест Смовж виконає Поему-концерт Євгена Станковича для скрипки з оркестром. Також прозвучить фрагменти з балету іншого львівського класика Анатолія Кос-Анатольського “Хустка Довбуша”.

Також у ці дів дні на берегах мальовничого озера у Годовиці проходитиме виставка картин “Натхненні Пінзелем”, сушка фотографій, лекції, та Silent Disko!

Вхід на подію буде безкоштовним. Організатори обіцяють безкоштовний трансфер зі Львова, а також напої та наїдки від партнерів.

Програма

П. Сениця – Симфонія №2 Ре мажор (Світова прем’єра. Перша українська симфонія XX ст, віднайдена в архівах бібліотеки Вернадського)
Р. Сімович – Концерт для фортепіано з оркестром, І частина
С. Людкевич – Концерт для фортепіано з оркестром Фа дієз мінор (ІІ частина)
А. Кос-Анатольський – Увертюра до опери “Заграва”
А. Кос-Анатольський – Сюїта з балету “Хустка Довбуша” (версія І. Остаповича)
Є. Станкович – Поема-концерт для скрипки з оркестром


Підтримайте проект на Patreon

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: