п`ятниця, 22 листопада

Консилер – маленький рятівник жіночої досконалості

Консилер – незамінний косметичний атрибут жіночої краси та привабливості. Він ідеально маскує проблемні ділянки шкіри на обличчі та додає природної привабливості жіночому личку. Цей косметичний засіб може мати різну текстуру, відтінки та форму. Тож варто подбати і про аксесуари для макіяжу, скориставшись вигідними пропозиціями б’юті-індустрії: https://prostor.ua/ua/aksessuary/dlya-makiyazha/.

Консилер потрібно наносити тільки на проблемні ділянки шкіри. Він чудово маскує почервоніння, сині кола під очима, вугрі та інші дефекти шкіри, покриваючи їх товстим шаром тілесного відтінку.

Для кожного дефекту – свій консилер

Різновиди консилерів:

  • у формі олівця;
  • рідкий засіб у тубі;
  • пудровий;
  • кремовий.

Консилер-олівець найчастіше застосовується для приховування прищів та різних висипів на обличчі. Рідкий консилер дуже зручний у користуванні. Він має аплікатор, з допомогою якого легко маскувати синці під очима та інші дефекти. З серйозними проблемними ділянками справиться і кремовий консилер, що випускається у формі палеток. А ось пудровий аналог лише злегка корегує неточності.

У щоденному користуванні найефективніше використовувати консилери тілесного кольору. Для професійного макіяжу можна застосувати й інші відтінки цього продукту, зокрема, жовтий, оранжевий, рожевий, зелений, блакитний. Кожний відтінок призначений для окремого дефекту та конкретної ділянки шкіри. Наприклад, зелений консилер холодного підтону нейтралізує червоний колір, таким чином маскуючи почервоніння на шкірі.

Як наносити консилер: кілька секретів ідеального макіяжу

Правильно нанесений консилер – це його непомітність на шкірі. Косметичний засіб приховує недоліки, але при цьому сам має бути невидимим для людського ока. Саме так досягається ефект природної краси.

  1. Консилер потрібно нанести тільки на проблемну ділянку шкіри і злегка розтушувати з усіх боків.
  2. Тілесний колір маскуючого продукту має відповідати вашому тону шкіри або ж бути трішки світлішим.
  3. Перед нанесенням косметичного засобу треба добре зволожити шкіру, що забезпечить стійкість макіяжу. Тональний крем можна наносити як до, так і після використання консилеру.
  4. Тестувати продукт варто при денному світлі і безпосередньо на шкірі свого обличчя.
  5. Для контурингу обличчя використовується світлий консилер. Його наносять на центр чола, спинку носа і підборіддя, щоб освіжити вигляд та скорегувати форму обличчя.
  6. І хоча рідким консилером, що має аплікатор, найзручніше користуватися, все ж краще наносити засіб пальцями, кистю чи спонжиком.

Консилер кисті для макіяжу

До кожного типу консилера потрібно підібрати свій аксесуар:

  • рідку текстуру краще наносити пальцем;
  • для пудрової консистенції найкраще підійде спонж або спеціальна кісточка;
  • рівномірно розподілити консилер допоможе маленький вологий спонж;
  • щільну текстуру потрібно наносити пухнастим синтетичним пензлем чи б’юті-блендером.

Обираючи кисті для макіяжу, обов’язково придбайте кілька аксесуарів для нанесення консилеру. І тоді ваша шкіра буде виглядати ідеальною, а обличчя – природним! 

* Рекламна публікація


Підтримайте проект на Patreon

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.