п`ятниця, 29 березня

У Львові планують встановити підземні контейнери для сміття

Віднедавна сміття з Галицького району Львова вивозить нова компанія, яка встановила контейнери незвичного для мешканців зразка. Власник фірми повідомив, що у планах – облаштувати підземні контейнери.

З 1-го грудня у Галицькому районі Львова з’явилися нові контейнери для сміття. Їх облаштувало ТзОВ «Грінера Україна» – компанія, що виграла конкурс перевізників ТПВ. Власником цієї фірми є Богдан Михалусь, який проживає у США та є позаштатним радником міського голови з питань інфраструктури.

ПЕРШУ СИСТЕМУ ПІДЗЕМНИХ СМІТТЄВИХ КОНТЕЙНЕРІВ ВПРОВАДИЛО ФІНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО MOLOK OY

ПЕРШУ СИСТЕМУ ПІДЗЕМНИХ СМІТТЄВИХ КОНТЕЙНЕРІВ ВПРОВАДИЛО ФІНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО MOLOK OY

За словами Богдана Михалуся, якщо пілотний проект вдасться реалізувати повністю, то надалі планують встановити підземні контейнери. Нова «закрита» технологія має обмежити поширення неприємного запаху містом, а також ускладнити доступ до сміття безпритульних. Проте на запитання, куди зараз вивозять сміття з нових контейнерів, Богдан Михалусь конкретно не відповів.

Читайте також: У центрі Львова встановлюють сучасні сміттєві контейнери закритого типу

Підземні контейнери для сміття у Києві

Підземні контейнери для сміття у Києві

Додамо, рішення про встановлення підземних контейнерів погодив виконавчий комітет Львівської міськради 21-го жовтня. Як повідомив у коментарі Львівському порталу тодішній начальник управління житлового господарства ЛМР Юрій Голець, підземні контейнери естетичніше виглядатимуть в центрі міста.

«Треба впроваджувати щось нове. Ми пропонуємо сміттєві контейнери в центральній частині міста просто сховати  під землю. Це буде гарно виглядати. На майданчику буде місце, умовно, труба, де мешканець буде скидати свої пакунки з ТПВ, окремо – пластикові пляшки. Приїжджатиме велика машина, яка буде діставати цей контейнер…. Подібний досвід є в Німеччині, Чехії, Польщі», – пояснив він.

Нагадаємо, у 2010 році в місті запровадили роздільний збір побутових відходів за чотирма фракціями: загальне сміття, скло, папір і пластик. Відтоді у львівських дворах почали з’являтися контейнери з відповідними написами та закликами викидати сміття окремо.

Збором та вивезенням сміття у Львові до цього займалися п’ять підприємств: одне комунальне (ЛКП «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс») і чотири приватні (ТзОВ «АВЕ-Львів», ТзОВ «Спецавтотранс-Львів», ТзОВ «Санком», ТОВ «ДВ-Екосвіт»).

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: