Як львів’яни ставляться до вакцинації від ковіду. Опитування

Ми живемо в такий час, щоб поїхати в іншу область, або піти в ресторан чи на концерт, потрібно бути вакцинованому, або ж мати ПЛР-тест. Журналісти Діла вирішили розпитати львів’ян, чи вакцинувалися вони, та чи збираються це робити.

Незважаючи на щоденні рекорди по виявленню нових хворих та летальних випадків, число яких стабільно перевищує 500 в останні тижні, жителі міста Лева не поспішають щепитися, а дехто і зовсім категорично не хоче. Старше покоління, яке є найбільш вразливе до ускладнень від ковіду, каже що прививка може і потрібна, але їм цього не треба.

“Не бажаю, це є вибір людини, хоче чи не хоче”, – каже львівська панянка.

Комусь не дозволяє вакцинуватися хвороба, а саме тромби, які є ледь не єдиним протипоказанням для вакцинації, а хтось перехворів, і вважає, що у нього достатньо антитіл, щоб повторно не заразитися.

А ось дехто стикнувся із хворобою напряму, та вирішив, що вакцина – це адекватне і продумане рішення захистити себе.

“Ми хворіли і було неприємно, другий раз не хочеться”, – розповідає пара.

Загалом серед опитаних львів’ян – половина ті хто за, половина – проти. Якщо брати всеукраїнську картину, де станом на 31 жовтня провакцинувалося всього 19% населення, то 50 – ще цифра досить добра. Адже пасти задніх у Європі, та чекати можливого закриття кордонів через низький рівень вакцинації – така собі справа.

Але найголовніше, це забиті морги та черги в крематорії, які щодня тільки і збільшуються. Потрібно бути свідомому та розуміти, що це все не вигадки з інтернету, а справді жах. Стабільно перебувати у ТОП-5 за добовою смертністю – це щось таки і говорить!

 

Статистика за 26 жовтня

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.