Нідерландський експерт розповість, що правильно робити з «сміттям»

меблі з переробленого паперу12 листопада о 18.30 в приміщенні Медіатеки відбудеться зустріч-дискусія на тему «Ресурси, сміття та можливості – шлях майбутнього, який пропонує циркулярна економіка». Своїми знаннями та досвідом з представниками бізнесу, міської влади, громадськістю ділитиметься експерт у сфері циркулярної економіки Делфтського технічного університету – Девід Пек.

Наше глобальне суспільство не є сталим. Ми всі знаємо про проблеми, з якими стикаємося: відходи, зміна клімату, дефіцит ресурсів, втрата біорізноманіття. У той же час, ми хочемо підтримувати розвиток нашої економіки та запропонувати можливості постійно зростаючому населенню планети.

Ця подія про рішення – як компанії можуть створити цінність завдяки повторному використанню та переробці продукції, як дизайнери можуть придумати неймовірно розумні рішення, і, як кожен може зробити внесок у те, щоб циркулярна економіка відбулася.

збір речей, їхній ремонт та продажВ Україні, зокрема і у Львові, вже є приклади компаній та ініціатив, які «сміття» сприймаються як ресурс і створюють нові речі – переробляють скляні пляшки у плитку, гумові шини у покриття для майданчиків, пластикові відходи у горщики тощо.

На події учасники навчаться переосмислювати економічну систему, з якою стикаються щодня і діяти відповідно.

Запрошуємо представників бізнесу, муніципальних органів влади, громадського сектору, ЗМІ, науковців та всіх, хто піклується про наше майбутнє.

 

Порядок денний:

18.30 – представлення

18.35 – 19.45 – презентація Девіда Пека

19 .45 – 20.15 – відкрите обговорення з аудиторією

20.15 – 21.00 – наведення контактів

 

Подію організовує спільнота Global Shapers Lviv Hub за підтримки Львівської бізнес-школи, Першої Львівської Медіатеки та Делфтського технічного університету.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.