Львівська «Галичанка» двічі розгромила миколаївський «Реал»

Гандболістки львівської «Галичанки» двічі перемогли миколаївський «Реал» у чергових календарних матчах жіночої Суперліги. У спорткомплексі ЛНУ ім. І. Франка команда Тетяни Штефан двічі розібралася з суперником, перемігши з рахунками 38:14 та 36:20.

Перший домашній матч проти «Реала» для кількох гандболісток «Галичанки» розпочався з особливо приємних миттєвостей. Софія Давидянц, Тетяна Поляк, Наталя Стрюкова, Ольга Василяка та Мар’яна Маркевич отримали посвідчення майстрів спорту України. Нагороджували гандболісток тренери «Галичанки» – Тетяна Штефан та Анжела Савченко.

Сам матч пройшов за явної переваги «Галичанки». Клас однієї команди був на голову вищим, аніж у другої. «Галичанка» без особливих труднощів здобула перемогу у цьому матчі, вирвавшись серйозно вперед вже у самісінькому дебюті матчу. Для головного тренера «Галичанки» матч проти «Реала» був чудовою можливістю дати ігрову практику усім без винятку гандболісткам. 

Головний тренер «Галичанки» Тетяна Штефан у другому матчі проти «Реала» дала відпочити одразу двом лідерам своєї команди – Наталі Туркало та Марині Коноваловій. Замість цих гандболісток, а також травмованих Наталі Савчин та Наталі Сабової в заявку на матч потрапили чимало молодих гандболісток «Галичанки». До слова, саме їм Тетяна Штефан у цьому матчі довірила зіграти ледь не увесь поєдинок. Аж ніяк не можна сказати, що у другому матчі проти «Реала» «Галичанка» грала не основним складом, але, мабуть, правильно буде написати, що Тетяна Штефан чимало у цьому з ним експериментувала. Найголовніше те, що ігрову практику у цьому матчі отримали чимало гандболісток, які не завжди потрапляють до заявки команди на офіційні ігри. Мова йде перш за все про вихованок Львівського училища фізичної культури.

З експериментальною «Галичанкою» «Реалу» було боротися цікавіше. Хоч і різниця в класі відчувалася, однак вона була уже такою очевидною, як у першому матчі. Найголовніше те, що «Галичанка», вирвавшись у рахунку з перших хвилин, не дозволяла супернику впритул наблизитися до себе. Зазвичай у другому таймі відрив «Галичанки» від суперника складав 10 і більше голів. Як гравці «Реала» у цьому матчі не старалися, навіть з експериментальним складом «Галичанки» боротися було не під силу. У другому матчі, як і у першому, «Галичанка» довела справа до логічної перемоги. Матчі проти «Реала» для «Галичанки» стали тренуванням з підвищеною відповідальністю. 

«Галичанка» (Львів) – «Реал» (Миколаїв) – 38:14 (19:6). Перший матч

«Галичанка»: Гілязетдінова, Гладун, Косик (5), Воловник (1), Баранович (4), Маркевич (2), Парандій (6), Коновалова (1), Дорожівська, Смолінг (3), Стрюкова (4), Сідлецька (2), Поляк (4), Василяка, Давидянц (4), Туркало (2)

«Реал»: Граненко, Синаєвська, Боднарь (1), Бабій, Аксьонова (5), Наімі, Борейчук, Донец, Шлюхтіна (1), Сторожук (3), Славна, Бесова (1), Нечипор (2), Мостова (1), Тримпол

Семиметрові: 1-3

Вилучення: 4-6

Арбітри: В. Жеребцов, В. Філоненко

«Галичанка» (Львів) – «Реал» (Миколаїв) – 36:20 (19:9). Другий матч

«Галичанка»: Гілязетдінова, Гладун, Косик (5), Воловник (1), Баранович (2), Маркевич (4), Парандій (6), Жолобович (1), Дорожівська (5), Смолінг (3), Стрюкова (3), Сідлецька (1), Поляк (2), Василяка, Давидянц (3), Череп  

«Реал»: Граненко, Синаєвська, Боднарь (1), Бабій (2), Аксьонова (8), Наімі, Борейчук, Донец (1), Шлюхтіна, Сторожук (3), Славна, Бесова (1), Нечипор, Мостова (2), Тримпол (2)

Семиметрові: 1-2

Вилучення: 2-4

Арбітри: В. Жеребцов, В. Філоненко

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.