Наступною роботою Геді стала головна роль в скандальному фільмі «Екстаз». 18-річна красуня стала першою актрисою в кінематографі, що знялася для великого екрану в еротичній сцені. Ця стрічка стала для акторки і її «візитівкою» і прокляттям одночасно. Родзинкою стала сцена купання в озері, що демонструвала оголену жінку. В результаті фільм вийшов резонансним: суспільство сприйняло одкровення негативно, і навіть сам Папа Римський Пій XII засудив стрічку, проте на другому Венеційському кінофестивалі 1934 року «Екстаз» відзначили кубком міста за кращу режисуру.
В цьому ж році Геді одружується з її палким шанувальником і мільонером, який займався виготовленням зброї Фріцом Манделем. Фріц продавав зброю Третьому Рейху, відверто підтримуючи нацистський режим в Німеччині, особисто товаришував з Адольфом Гітлером і Беніто Муссоліні. Вільнолюбна жінка потрапила в золоту клітку, жила в замку, купалась в розкоші, але втратила свободу і можливість зніматись в кіно. До того ж, нагадало про себе єврейське походження Геді. Бачачи ставлення нацистського режиму до євреїв, вона зрозуміла, що ненавидить все, що пов’язане з нацистами і тогочасною Німеччиною.
Її заміжжя закінчилось втечею, вона приспала покоївку, переодягнулась в її одяг і втекла з замку, прихопивши свої коштовності. У 1937 році Геді втекла від чоловіка в Париж, отримала розлучення і вирушила в Лондон, де познайомилась з Луїсом Бартом Маєром, засновником відомої голівудської кіностудії МGM. Продюсер одразу помітив красуню, запропонувавши їй контракт на 125 доларів на тиждень. Геді відмовилась і купила квиток на корабель «Нормандія», який плив в США, в Нью Йорк.
Проте, від долі не втечеш, і за збігом обставин Луїс Маєр теж плив на цьому кораблі, продюсер був зачарований красою молодої акторки і запропонував новий контракт вже на 500 доларів на тиждень, на який Геді погодилась. Так почалось нове життя нашої героїні, яка змінила не лише країну, але й ім’я, перетворившись з Гедвіґи Еви Марії Кіслер в Геді Ламар. Саме під цим ім’ям вона здобуде світову славу, як кінозірка Голівуду і як винахідниця.
У 1938 році Геді Ламар опинилась в Голлівуді і Маєр почав просувати її, як «найкрасивішу жінку в світі», сподіваючись, що Геді стане голлівудським аналогом Грети Гарбо і Марлен Дітріх. У дівчини було все для цього: неймовірна врода, ріст 170 см, чудова фігура, вага 58 кг і виняткові розумові здібності. За свою карьєру в Голівуді Геді Ламар знялась майже в 40 стрічках і заробила майже 30 мільйонів доларів. За внесок в кінематограф акторка отримала свою зірку на алеї слави в Голлівуді.
Геді Ламар шість разів виходила заміж і народила трьох дітей. А ще вона мала своє хобі, яке було дивним для голлівудської кінозірки – винахідництво. В своєму домі в неї була навіть окрема кімната, де вона робила креслення і розрахунки. Серед її вдалих експерементів був винахід покращеного світлофора, шипучі таблетки для приготування газованих напоїв, ошийник для тварин, що світиться. Вона вдосконалила форму і конфігурацію крила літака (свого чоловіка, піонера авіації Говарда Г’юза), запозичивши це від форми крила птахів і форми тіла риб.
Проте, найголовнішим її винаходом стала система захисту сигналу керованих торпед у підводних човнів і не лише. Вона винайшла те, що зараз лежить в основі систем GSM, GPS, Bluetooth і Wi- Fi. Вигадала принципи шифрування інформації для постійних закритих каналів зв’язку. Завдяки Геді Ламар ми користуємося системою вай-фай, не побоюючись, що хтось «сяде» на ваш канал. Без винаходів доньки львівського банкіра зараз не літали б військові супутники і не працювали б мобільні телефони, а вже про системи навігації і говорити не варто. Геді Ламар в 1942 році під своїм справжнім прізвищем Кіслер разом своїм другом музикантом Джорджем Антейлом отримали патент на «Секретну систему зв’язку», яка включала передачу помилкових каналів на різних частотах.