Геніальна футболка для подорожей. 40 іконок, які дозволяють спілкуватися в будь-якій країні.

1568

travel-shirt-iconspeak-world-4

Все геніальне просто. Футболки IconSpeak створені таким чином, щоб кожен міг відобразити на ній те, що він хоче сказати. Просто вказуючи пальцем на певні іконки, можна будувати цілі речення, знаходити готелі, задавати питання і навіть запитати про те, що трапилося з карбюратором автомобіля.

З огляду на останні відкриття, складається враження, що необхідність знати інші мови скоро кане в лету. Ми вже недавно писали про універсальний перекладач, який усуває мовний бар’єр. І якщо, наприклад, використовувати його з цією футболкою, то схоже взагалі не треба буде вивчати мови.

Компанія IconSpeak підійшла до такої, здавалося б, простій ідеї з максимальною серйозністю. Довелося вивчити тисячі думок досвідчених мандрівників, щоб підібрати найбільш необхідні іконки на всі випадки життя. Початкова ідея прийшла авторам після нещасного випадку – коли ті розбили мотоцикл, на якому їхали. На щастя, у них при собі був блокнот з ручкою і вони почали символами задавати питання перехожим.

«Ми постійно стикаємося з проблемою спілкування в інших країнах», – пояснюють дизайнери футболок. «Ми хотіли б, щоб у кожного подорожуючого був при собі набір іконок на всі випадки життя, щоб кожен міг висловити свою думку не знаючи мови».

 «Ми прагнемо дозволити спілкуватися мандрівникові в будь-якій точці світу»

travel-shirt-iconspeak-world-2 travel-shirt-iconspeak-world-5 travel-shirt-iconspeak-world-11 travel-shirt-iconspeak-world-13 travel-shirt-iconspeak-world-14 travel-shirt-iconspeak-world-1 travel-shirt-iconspeak-world-4

Така ось проста задумка, яку заснували троє друзів. Зараз бренд IconSpeak дуже інтенсивно розвивається просто завдяки тому, що ці футболки дійсно потрібні.