Франція закриває своє торговельне представництво в Росії

615
Франція прапор

Рішення набуває чинності від 16 липня.

Французька влада ухвалила рішення закрити службу посольства Франції в Росії, яке забезпечувало роботу бюро Business France.

Про це йдеться у заяві французького посольства в Москві, пише ТСН.

“Це рішення, яке набуває чинності 16 липня 2018 року, ухвалене в зв’язку з повідомленням російських органів влади про те, що відтепер Business France більше не дозволяється здійснювати свою діяльність в Росії в рамках положень французького законодавства, що припиняє тривалий період переговорів з питання статусу бюро Business France в Росії, яке, згідно з французьким законодавством, є невід’ємною частиною дипломатичної структури”, – повідомило посольство.

Таке рішення ухвалене у зв’язку з незаконними арештами рахунків бюро, які захищені Віденською конвенцією, а також видворення з Росії його директора.

“Дійсно, місцеві умови, не дозволяють Business France здійснювати завдання державної служби з підтримки французьких підприємств на території Російської Федерації”, – підкреслили в посольстві.

Business France – агентство французького уряду, створене 1 січня 2015 року шляхом злиття між UBIFRANCE і Французьким агентством міжнародних інвестицій (InvestInFrance). Воно має статус державної установи промислового та комерційного характеру під керівництвом Міністерства економіки та фінансів, Міністерства закордонних справ та міжнародного розвитку та Міністерства територіального планування і розвитку краю. 

Стежте за нами!